piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wielka orkiestra świątecznej przemocy.

Jak co roku wyjdą dzieciaki z puszkami zaczepiać ludzi na ulicy żeby dać złotówkę dla owsiaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

a co ci w tym nie pasuje? nie chcesz nie dawaj, nikt cie nie zmusza, tu nie ma przymusu, mozesz dac czarnemu na koledzie, a od Orkiestry i jej dzieciakow wara!!!




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

dokładnie co masz do orkiestry daj se na tacę czarnym i się nie udzielaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

Swojego był taki Piotr Wielgucki sądził się z owsiakiem i wszysko wyszło co pan owsiak robi z pieniędzmi.

Jak się komuś pomaga daje pieniądze to warto to osobę czy fundacje sprawdzić.

A nie dawać na złote melony czy mrówki całe.

A co do dzieciaków to nie lubię jak ktoś mnie zaczepia na ulicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

ale ie musisz dawać nawet jak cię zaczepią wosp jak co roku zbierze ładną sumę dobrego wieczoru:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

dawaj na Caritas, tam wszystko jest przejrzyste i krysztalowe niczym woda swiecona... a od Orkiestry i jej dzieciakow wara !!!




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

Jakby ktoś nie oglądał
https://www.youtube.com/watch?v=zmMbNk5D7l0

Pomagać warto ale z głową. Najsmutniejsze jest ot że pan owsiak jest świętą krową nie do ruszenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

no ja za to widze cale stado swietych czarnych krow, ktore nonstop sa ruszane...

linki mam tez podac, czy na slowo uwierzysz?




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

To rozumiem że rununce też dajesz pieniądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

?




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

czar- dajesz rumunom pieniądze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

taki owsiak jest mocny

https://www.youtube.com/watch?v=nN5BoGe1CcQ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

i tak owsiak odpowiada na niewygodne pytania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

Mi Owsiak nie pasuje bo zrobił sobie źródło dochodów ze zbierania do puszek.to zwykły wyrachowany oszust.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

f16 niczym Jan z kąś tam to może napisz co Tobie pasuje... Podatki płacisz bo masz taki nakaz a Policja tylko nabija statystyki , w urzędach stoisz jak sierota a oni mają, premie, wczasy i ciągłość pracy a TY masz problem że od lat jest taka akcja. Pewnie i tak grosza nie dałeś nigdy

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

To ja za siebie napisze że jak się wolontariusze na mnie napatoczą to wrzucam do puszki.
Ale smutne jest to że jak te dzieci dorosną to dowiedzą się kim jest Jurek Owsiak i może się zrażą do wolontariatu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

Ciebie assan18 popieram. Tysiące dzieciaków się nałazi i namarznie a ten żyje tyle lat jak jakiś baron. Żyje on i cała jego rodzina.

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

Może w tym roku Czar,Ziomex i Paplik wyjdą z puszkami na miasto,skoro takie wielkie serducha prezentują na forum.Istnieje jednak pewne ryzyko,że nie zbiorą ani grosza,co najwyżej po pysku mogą zebrać.Numer na zmarzniętego dzieciaka z puszką jest skuteczniejszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

Ale z was wściekłe, zakłamane stado szakali. Co roku szerzycie ciągle te same łgarstwa o WOŚP. Won mi do piekła, nikczemnicy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

Zapewne dźejdźejowi otłuką ryja przy najbliższej okazji. Takich debili ani sieją ani orzą oni sami sie mnożą, dźejdźj ma na pysku zamiast nosa tarczę, to i nie problem będzie trafić. Tylko potem nie korzystaj z opieki zdrowotnej, bo a nusz bedzie na którymś ze sprzętów logo WOŚP, a kto wie czy nie na wszystkich... Debilu!

I niech mnie cmoknie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

NSZ, a prawie dwa milenia słodkiego, miłego życia z ludzkiej krzywdy, różowych na gębach, dobrze wypasionych katabasów cię nie razi? Sprzedawcy gruszek na wierzbie są przykładem godnego żywota? Tak się składa, że od początku, corocznie wspieram WOŚP. Do dziś darować sobie nie mogę, że zanim jeszcze pojawiła się Jurkowa Orkiestra, dawałem na tacę tym bandytom.

I niech mnie cmoknie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

ja jestem ciekawy czy ten sprzęt od orkiestry co jest zakupiony w szpitalu za sporą kasę czy kupił albo dał by na niego Rydzyk albo jakaś inna fundacja ..ciekawy jestem a sprzętu jest sporo i za jaką kasę ,.....ale wyznawcy pisu przeciwnicy orkiesrty nie zrozumieją .....ja tylko życzę żebyście nie musieli z niego korzystać z tego sprzętu albo wasze dzieci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

także żeby nie WOŚP w szpitalu tego sprzętu by na pewno nie było nie dacie nie dacie wasza sprawa dajcie złodziejom na tacę i się nie wypowiadajcie i wara od Jurasa..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

Jest maść na ból dupy - pomaga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

Wszystkim hejterom i przeciwnikom WOŚP życzę dużo zdrowia, żeby nigdy nie musieli spotkać się w szpitalu ze sprzętem zakupionym z tych pieniędzy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

jak wyżej ten od tej maśći do dupy to polecam ci ją weż więcej będzie ci mniej bolało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

Dla przeciwników schemat działania.
1. Omijaj ludzi z puszkami, najlepiej nie wychodzi z domu
2. Jak już - olej i nie wrzucaj do puszki
3. Koniecznie nos przy sobie oświadczenie woli że w razie konieczności odmawiasz leczenia przy użyciu urządzeń otrzymanych z finansowania WOSP
4. W razie gdyby dziecko/ktoś z rodziny zachorowało - odmówić leczenia j/w. Bo jesteś przeciwnikiem WOSP!

Proste!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

Poziom dyskusji na temat WOŚP, to przykład typowego \"polactwa\", które bardzo dobrze opisał Ziemkiewicz.

Nie chcecie to nie dawajcie na WOŚP. Ale przestańcie atakować ludzi, którzy to wspierają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

assan , tak się już ze strachu przed tą przemocą dzieciaków obsrał,
że cały weekend z chałupy na ul Ks. Janusza 14, nie wylezie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

speech vell broszka chory psychicznie człowieku nie mieszkam na ks janusza 14
ty jebany popierdolencu.
Mam w dupie wosp gówniarzy z puszkami i ciebie chory psychicznie człowieku.

Zakoduj sobie w tym chorym shizofrenicznym łbie nie mieszkam na ks janusza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

Uuups, trafiony zatopiony?

I niech mnie cmoknie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

mendo to się nie udzielaj śmieciu...kurwy pisowskie dzieci księży...z gwałtu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.


sorry, ks. Janusza 2

Zimna woda Ks janusza 2 zamiast ciepłej
Autor: assan18 (---.elomza.pl)
Data: 07-05-17 21:46

Jak odkręciłem kran leciała ciepła głowę pod prysznicem spłukiwałem zimną a licznik nabija jako ciepło.
Jestem ciekawy kto zarządza tym burdelem bo to już nie pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło.


https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=763283&t=763283

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

assan18 to kolejna podlaska menda wsioska, któremu gula rośnie z tego powodu że Owsiak ma. Sąsiad też więcej ma, w rodzinie ktoś więcej ma a on sam biedny bije się z myślami że ma za mało. Zamiast zająć się sobą szuka wrażeń. Kolejny szeryf i detektyw. Myślę, że człowiekowi nic się nie stanie, nie zbankrutuje jeśli wrzuci kilka złotych. Co roku tego sprzętu zakupią co na pewno się przydaje. Owsiak niech tam sobie ma ile ukręci. Skoro są ludzie którzy widzą w tym sens niech pomagają, jeśli ty nie stul dziób i się nie wpierniczaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wielka orkiestra świątecznej przemocy.

wypierała się żaba błota :)
... i wyszło, jednak sama ciota napisała, że mieszka na ul. ks. Janusza 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org