piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rondo było na drodze

Nie byłem na tym rondzie,jednak patrząc na zdjęcie,to oznakowanie dojazdu jest jakąś paranoją.Znaki pionowe pokazują,że mamy przed sobą rondo czyli ruch okrężny prawostronny,a poziome wskazują jazdę na wprost lub skręt w lewo czy w prawo.Od kiedy wjeżdzając na rondo można skręcić w lewo?Przecież to jest jazda pod prąd.Od tego czy kierowca ma zjechać w prawo czy lewo z SAMEGO RONDA są tablice informacyjne,których na tym zdjęciu nie zauważyłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo było na drodze

Jesteś niedojebany czy po prostu nie byłeś nigdy poza dziurą Łomżą? Domyślam się że prawko masz za świnie lub jajka?

Uśmiech na twarzy Miód w sercu Ołów w pięściach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo było na drodze

Kozioł, jak jesteś taki inteligentny, to wytłumacz koledze o co chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo było na drodze

nie, taki rzeczy były na kursie prawa jazdy
poza tym wystarczy trochę pomyśleć

Uśmiech na twarzy Miód w sercu Ołów w pięściach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo było na drodze

... i rdza w majtkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo było na drodze

Nie widzę tu problemu w oznakowaniu. Strzałka prosta i w lewo informuje, że masz zająć ten pas jeżeli na chcesz zjechać z ronda w lewo lub prosto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo było na drodze

ale koziołek mu doj*bał hahah

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo było na drodze

To po cholerę siedzisz w tej dziurze? Ludzie normalnie piszą, a ty wchodzisz i robisz jakieś niepotrzebne kłótnie. Skoro nie chcesz wytłumaczyć to albo sam nie wiesz albo jesteś niedojebany jak to napisałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rondo było na drodze

Ja się z nikim nie kłócę, wkurwiają mnie po prostu ludzie którzy nie powinni mieć prawa jazdy, a wypisują takie głupoty!

Uśmiech na twarzy Miód w sercu Ołów w pięściach

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org