środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przeziębienie

Cześć! Znacie jakieś fajne, sprawdzone sposoby na walkę z przeziębieniem? Złapało mnie kurcze tydzień temu i tak ciągnie się za mną non stop… Dodam, że nie mogę wyleżeć, bo pracuję na umowę zlecenie i jestem jedynym żywicielem rodziny :( No i fajnie byłoby, jakbyście polecili mi jakieś tabletki na gardło, bardzo boli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeziębienie

Kwas askorbinowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeziębienie

profilaktycznie 2-3 ząbki czosnku co dzień , tylko trochę brzydko pachnie bez pietruszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeziębienie

Grzane piwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeziębienie

Hej! Jeśli zachorowałeś to zgaduję, że problem spowodowały Twoje nawyki żywieniowe a ja przechodzę dalej:
- Koniecznie zainwestuj w owoce, powinieneś spożywać sporo cytrusów, mile widziane są cytryny, grejfruty i pomarańcze.
- Odstaw napoje gazowane! Nie pomagają one przy leczeniu choroby, wypij za to 2-3 litry wody dziennie, najlepiej czystej mineralnej, przygotowanej bądź kranowej :) Powinno pomóc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeziębienie

Zal czytac te smety poradnicze!!!
Najprostszy sposob ZEBY NIE CHOROWAC TRZEBA SIE HARTOWAC!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeziębienie

Znajoma poleciła mi ostatnio:

Sok z całej cytryny, do tego 1 łyżki miodu, 3 ząbki czosnku (dla dzieci to 2 ząbki wystarczą). Można dodać trochę letniej wody, tak 5-6 łyżek.

Pozdrawiam,


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeziębienie

Płukanie wodą utlenioną rozcieńczoną wodą, miód i cytryna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeziębienie

Odpoczynek i ciepła herbatka ;o

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org