sobota, 21 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polowa

Witam czy ktos orientuje sie czy Ci mieszkancy zostali wysiedleni z tych kamienic tej zimy?

Tomeo60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

Ta zima dopiero nastąpi. Wiec tera nie wiem ale się dowiaduj

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

Szkoda mi tych ludzi co musza sie tam meczyc, nikt nic z tym nie robi az zal jak sie patrzy na taki wizerunek Lomzy...

Tomeo60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

To są budynki należące do Mpgkim, czyli miasta, czyli my ich utrzymujemy z naszych podatków. Rozdawnictwo jest złe, bo jak dasz ludziom mieszkanie komunalne a nie pokazesz jak można wyjść na prostą, to nikt tam ny nie siedział na socjalu długie lata w budynku komunalnym

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

Powinni sie zatroszczyc o takiego typu budynki przeciez to sa juz zabytki i nikt z tym nic nie robi :/ ja niewiem ze Ci ludzie tam mieszkaja jeszcze :/

Tomeo60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

Powinni je zburzyć a ludziom pomoc stanąć na nogi

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

... a to na siłę ich tam ktoś trzyma , za karę tam mieszkają ?
co przez całe życie robili, by poprawić swoją sytuację bytową, uczciwie pracowali i odkładali na nowe lokum, czy może kredyty na 30 lat są wg nich tylko dla tych \"głupszych frajerów \" , którzy sami dbają o swoje, a im się tylko wszystko z naszej wspólnej kasy podatników należy za darmo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

Nikt sobie lokum nie wybieral to sa tak samo normalni mieszkancy jak wiekszosc. Uwazam ze wladze miasta powinni zrobic z tym porzadek bo w 21 wieku taki wizerunek Lomzy to niezbyt mily krajobraz. Niech to bedzie zabytek ale niech on rozsadnie wyglada.

Tomeo60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

Tomasz, przestań pisać bzdury ... Nikt sobie lokum nie wybieral... to na siłę ich tam ktoś trzyma , za karę tam mieszkają ?

na siłę ich tam osiedlono ?

chłopie, kumam , że chcesz mieszkać tam w lepszych warunkach, tylko DLACZEGO za kasę z podatków innych, uczciwie pracujących mieszkańców Łomży ?

weź kredyt, jak 90% społeczeństwa na 30 lat i się stamtąd wyprowadź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

Ja nie jestem lokatorem tego budynku, ale wiem ze mieszkaja tam ludzie ktorzy maja mieszkania komunalne i mysle ze skoro tam ich kiedys zasiedlili to powinni to zmienic. A ty nie badz tak srogo nastawiony do ludzi bo ludziom trzeba pomagac, ty tez mozesz w przyszlosci potrzebowac pomocy i ciekawe co bys zrobil jakby sie na Ciebie wypieli.

Tomeo60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

Poszedłbym do szkoły? Do pracy?

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

A ty myslisz ze Ci ludzie nie pracuja? Prosze Cie nie badz taki hop do przodu nie znasz sytuacji to nie mow ...

Tomeo60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

Chłopie komuś można pomóc jestem jak najbardziej za. Ale nie myl pomocy z utrzymaniem przez wiekszosc życia, bo to już nie jest pomoc

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

Mysle ze tymi kamienicami powinien zajac sie Patryk Jaki.nie wszyscy na tych budynkach zyjo z socjalu i dodatkow mieszkaniowych.nie tylko na Polowej.w blokach tez rozni mieszkajo

Tomeo60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

tomeo, a ty w ogóle szkołę podstawową ukończyłeś ? czy też miałeś pod górkę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

Kolezko patrzac na twoje immunitety spostrzegawcze to mysle ze ty nawet w przedszkolu nie byles, wiec pakuj plecaczek i zawijaj sie uczyc. Pozdrawiam.

Tomeo60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

...immunitety spostrzegawcze ... haha a co to jest ?

Nie używaj słów , jak nie znasz ich znaczenia :)))))
jednak poziom intelektualny bliski zeru ,


Immunitet (łac. immunitas – uwolnienie od obciążeń) – instytucja prawna, mocą której osoba z niej korzystająca nie podlega określonym przepisom, do przestrzegania których inne osoby są zobowiązane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

Nie bede z toba prowadzil zbednej rozmowy skoro twoj umysl siega ponizej normy

Tomeo60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

... \" immunitety spostrzegawcze \" .... hahahahahaha

co tam za ludzie ...zyjO i mieszkajO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polowa

Hahahahahahaha ale ty jestes egoistyczny haha

Tomeo60

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org