piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
internetowe zakupy

Kupujecie wegiel w interencie? Jakos mam obawy ze oszukają szczegolnie ze pakuja do workow. Jaka mam pewność ze w worku bedzoe tylko wegiel a nie żelastwo albo kamienie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internetowe zakupy

Spam . spadaj trollu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internetowe zakupy

Tez miałem obiekcje ale po pierwszym malutkim zamówieniu chyba 20 workow po 25 kg zminilem zdanie
Węgiel sztygar – klasa. Czysciutki bez kamieni, wartość oplowa w porządku, długo jest rozzazony i trzyma długo temperaturę a to w węglu jest najważniejsze. Schludnie zapakowany
A jak czekam na dostawe to faktycznie w sklepie budowlanym można się poratować albo na orlenie 2 czy 3 woreczki
Lepiej dzwonic i pytac bo nie we wszystkich sklepach i nie na wszystkich stacjach jest a szkodza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internetowe zakupy

Imię (nazwa) użytkownika: starstach
Posty: 1


Imię (nazwa) użytkownika: michaelfor
Posty: 1

i specjalnie założyłeś konto by nam to oznajmić ?? troll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internetowe zakupy

omg, nie wpadlbym na to, zeby wegiel w internecie kupowac

Krzysztof

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internetowe zakupy

węgiel przez internet? rzadko spotykane :P

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internetowe zakupy

to węgiel można dostać przez internet? o.O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internetowe zakupy

Wy tak serio o tym węglu że aż wątek jest? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internetowe zakupy

Bardzo lubię robić zakupy online, coraz rzadziej chodzę po sklepach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internetowe zakupy

To naprawde obiecuje wiele mozliwosci, ktorych w zadnym wypadku nie nalezy przegapic, jak sadze. Handel na gieldzie jest teraz dosc oplacalny i wiem, ze wielu wie, jak to zrobic. Najwazniejsze jest, aby dobrze zrozumiec, co jest w tej dziedzinie i jak mozna to wykorzystac dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internetowe zakupy

Co ma kask do węgla i sklep outdoorowy :D Węgiel chyba lepiej u dostawców bezpośrednio, bo człowiek wie co bierze - jakichś kamieni czy żelastwa ci nie nasypią internetowi, ale jak potrafisz rozróżnić który jest lepszej jakości, a który gorszej. Bo inaczej to bez różnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internetowe zakupy

Jak często robicie zakupy za granicą i na co Wy zwracacie największą uwagę podczas ich robienia? Mogę Wam wszystkim poelcić stronę https://panoramakutna.pl/czy-musisz-placic-clo-gdy-zamawiasz-cos-z-zagranicy/ , gdzie znajdziecie artykuł z poradami dotyczącymi płacenia cła za zakupy za granicą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org