niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Musicie zrozumieć przerażającą rzeczywistość, że istnieje diaboliczna kultura czekająca, by pożreć wasze dzieci żywcem i zemleć je na śmierć. Począwszy od rozrywki, aż po tzw. edukację ta demoniczna kultura pożąda waszych dzieci i ślini się na ich widok - nie chodzi jej jedynie o ich ciała, ale co ważniejsze - o ich dusze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Naszą powinnością jest doprowadzenie dusz naszych dzieci do nieba: https://www.youtube.com/watch?v=jC1lneOggXo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Trzeba włączyć polskie napisy. Dolny prawy róg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Zdzich- średniowiecze już dawno minęło

er

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

colgito: średniowiecze będzie jak islamiści zapanują w Europie (demografia, demografia) i szariat nam zaprowadzą.
W moim kościele rodzice modlą się za dzieci na różańcu. Może trzeba dołączyć. Teraz różaniec w Polsce stał się odkryciem.

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

kadzidło chyba mu zaszkodziło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Trzeba wszelkiego typu świątynie omijać szerokim łukiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Zdzich to ciemnogród łomżyński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Może to ów diabeł wcielony w ... Zdziska ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

http://prawy.pl/59048-pulapki-popularnych-stereotypow-wychowawczych-cz-1/

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

\"Mity, które warto poddać pod dyskusję, dobijają się nagminnie do naszego życia, a ile z nich już sforsowało wejście w nasze umysły, Bóg raczy sam wiedzieć!\"

Piszą o Mitach - podpierają się Bogiem! Śmiechu warte! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Ale ani ja ani moje dzieci nie chcemy iść do nieba, bo tam jest zimno. A w nocy jest ciemno jak nigdzie indziej. Lubimy jak jest jasno i ciepło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Opis piekła zapisany w \"Dzienniczku\" św. siostry Faustyny Kowalskiej: https://www.youtube.com/watch?v=4AJ1em5rt7M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

S. Faustyna: \"W piekle jest najwięcej tych, co nie wierzyli że jest piekło\"
https://www.youtube.com/watch?v=4AJ1em5rt7M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Ks. Sławomir Kostrzewa: Chrońmy czyste serca dzieci

Bóg obdarował dzieci wielkimi darami – czystym sercem, wrażliwością, miłością, która nie udaje. Niestety, znaczna część oferowanej dzieciom kultury niszczy ich dusze – ostrzega ks. Sławomir Kostrzewa.
– Nie wolno bezwzględnie ufać twórcom rozrywki dla dzieci, iż dadzą im to, co najlepsze. Pod wpływem tworzonych przez nich treści, dzieci stają się duchowymi i emocjonalnymi kalekami.
Ks. Sławomir Kostrzewa w swoim wykładzie pokazuje, jak odróżnić to, co wartościowe, od tego, co należy usunąć z kręgu zainteresowania dziecka

https://youtu.be/FGI5yKTaTpU



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

zdzichu, barani łbie wierzysz w baśnie 1000 i jednaj nocy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

I ty uwierzysz, w swoim czasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Ten proceder tzw. chrzest to tylko element statystyki dla ksiąg katabasów, by później pokazać oto naród modlących dusz by od każdego łba wyłudzić kasę od Państwa w postaci łożenia na katechezy itp.., a rzeczywistość pokazuje na co dzień obłudę, krętactwo i nienawiść, nikt późniejszym życiu nie wierzy w tego mity, boga nawet jego funkcjonariusze w sutannach to zwykła maszynka do łupania kasy i by podporządkować władzę.

Szatan stosuje strategię, że zanim zniszczy najpierw ludzi ogłupia i zwodzi, i choć odziany w sutanny i złote hafy nie można dać się zwieść jego fałszywym słowom. Pobudował przez wieki wielkie gmachy i dzwonnice by przyciągać ku sobie. Bądźcie czujni bo gdy przychodzi on po kolędzie tylko pies wyczuwa zagrożenie bo ludziom po masowej indoktrynacji trudno to zauważyć.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Strzeżcie się ludzie fałszywych proroków , bo oni przychodzą jako niosacy światlo , lecz nie jest to swiatlo na które czekacie.Bądżcie czujni , bo mamy czasy ostateczne i nie wiadomo kto brat a kto wróg.Dzieci są zagrożone manipulacją, ale my rodzice tez możemy wpaść w ręce manipulantów i fałszywych proroków.Nie znamy dnia gdyż ryczący lew kroczy i czyha na najsłabszych i najlepszych , bo ich najłatwiej zniewolić.Nie łatwo jest dotrzeć do krainy szczęśliwości , bo zbyt wiele jest pułapek.Bardziej niż ludziom , zaufać Bogu.Chrzest jest ochroną dla naszych dzieci a przez księdza przechodzi tylko łaska boza. Ksieża to tylko ludzie , często sami zniewoleni, ale swięcenia pozwalają im działać w imię Boga.Rodzice poświecajcie więcej czasu swoim dzieciom , bo pułapek jest mnostwo.Nie ufajcie ludzim którzy mowia ,że zycie kończy się tu na ziemi . Tutaj jesteśmy tylko gosci i to przez chwilę.Piszę to , ponieważ sama wpadłam w pułpke nicości.Zaufałam czlowiekowi , który mnie wystawił.Duchowość to niebezpieczna dziedzina i tylko rozeznanie pozwala zwycieżyć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice, strzeżcie dzieci przed diabłem! On jest gotów na wszystko

Robert Makłowicz na Facebooku :
W miejscowości Cielętniki niedaleko Częstochowy od siedmiuset lat rosła lipa. Powalił ją ostatnio wicher Ksawery, gdyż dendrologiczny Matuzalem był wielce osłabiony systematycznym podgryzaniem. Pątnicy z pielgrzymek na Jasną Górę przechodzących przez Cielętniki zapamiętale gryźli drzewo wierząc, że jego kora uśmierza ból zębów i generalnie poprawia stan zdrowotny jamy ustnej. Nie pomogły smołowanie ani ogrodzenie, każdego roku tłumy wpijały swe zęby w pień, kąsając go w uniesieniu i odmawiając przy tym modlitwy do św. Apolonii, niegdyś patronki cyrulików i balwierzy, dziś dentystów. To nie wydarzyło się pięćset, trzysta ani sto lat temu. To wydarzyło się w XXI wieku. W Polsce.\"

Dzięki dobrej zmianie niedługo z powrotem wskoczymy w skórzane tuniki, weźmiemy w ręce maczugi i zamieszkamy w jaskiniach. A każdą przyjdzie pokropić ksiundz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org