sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wanna wolnostojąca - warto?

Czy ma ktoś z Was wannę wolnostojącą? Jesteśmy z mężem na etapie projektowania łazienki i muszę podjąć decyzję teraz czy chcę zamontować taką wannę, bo to kwestia odpowiedniego umieszczenia mediów.
Nie ukrywam, że napatrzyłam się na filmy, gdzie takie cudo stało koło łóżka w sypialni i był ciekawym elementem wystroju i kiedyś rzuciłam takie pojęcie, a teraz sama nie wiem... Czy taka wanna jest praktyczna ;)?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wanna wolnostojąca - warto?

masz problem, urzekła mnie twoja historia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wanna wolnostojąca - warto?

Na bank co drugi użytkownik 4lomza ma taki sam dylemat w swoim 40m2 mieszkaniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wanna wolnostojąca - warto?

W łazience wanna wolnostojąca jak najbardziej - według mnie wygląda dużo lepiej niż ta zabudowana, a kwestia praktyczności zależy chyba od wybranego kształtu i modelu :) Pisałaś o chęci [osiadania takiej wanny koło łóżka... Doprowadzenie odpływu i dopływu wydaje mi się tu kwestią co najmniej problematyczną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wanna wolnostojąca - warto?

Jak masz miejsce w łazience to dlaczego nie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wanna wolnostojąca - warto?

Ja bym się nie zdecydował na wannę wolnostojącą z tego względu na to, że utrzymanie obszaru wokół wanny za pewne byłoby uciążliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wanna wolnostojąca - warto?

Jeśli ktoś ma na tyle dużą łazienkę, żeby taki projekt zrealizować, to super, mi się wanny wolnostojące bardzo podobają. Sama chciałabym taką, ale mam za małą łazienkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wanna wolnostojąca - warto?

No zawaliście. Ja to bym chciał wannę w salonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wanna wolnostojąca - warto?

U mnie się bardzo dobrze sprawdza, ale nie mam jej długo, więc jeszcze wszystko może się sypnąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org