czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypadek samochodowy

Przedwczoraj miałam wypadek samochodowy. Nic takiego wielkiego sie nie stało, ale niestety rękę lewą złamałam.

Wypadek nie był z mojej winy. Tylko że jest teraz taki problem że sprawca nie miał polisy OC. Czytałam coś takim czymś jak Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, ale nie mam pojęcia co dalej. Może jakaś kancelaria mi pomoże?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek samochodowy

Ja korzystałam z pomocy filmy Helper. Liczą sobie spory procent od uzyskanego odszkodowania, ale potrafią wywalczyć niezłe odszkodowanie. Moja sprawą zajmowało się kilku prawników, wiec myśle ze warto skorzystać z ich pomocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek samochodowy

sprawa jest do załatwienia jak na razie bez prawników, proszę zostawić namiary to podpowiem jak postępować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek samochodowy

Zaraz zapewne pojawi się magiczny link...

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek samochodowy

ja bym się zgłosiła do ubezpieczyciela i postępowała wedle przyjętych procedur.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek samochodowy

Zgłaszasz u swojego ubezpieczyciela a oni ściągną.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek samochodowy

Lawirantka1 ja tak zrobiłam i za wypadek dostałam śmieszne pieniądze. Pozniej zgłosiłam się do firmy i dostałam 40x tyle. Tak. 40x tyle. Wiec jak pedziesz postępować według przyjętych procedur to na pewno wydymają Ciebie jak bedą chcieli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek samochodowy

Witam, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Profesjonalnie zajmiemy się Pana sprawą. Prosimy o kontakt. Polskie Centrum Pomocy Poszkodowanym
pcpp.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek samochodowy

Ostatecznie zdecydowałam się na usługi firmy http://www.kompensja.pl/ Na razie jest wszystko dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek samochodowy

Ehhh, a prawda jest taka, że nikt nie pomyśli o takich szkoleniach z doskonalenia techniki jazdy samochodem, tylko każdy ma problem z wyciągnięciem odszkodowania po wypadku. Lepiej przecież zapobiegać niż leczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek samochodowy

Myślę, że warto zasięgnąć opinii u prawników, zawsze ktoś mądry podpowie Ci, jak postępować. Jeśli potrzebujesz ludzi znających się na swojej robocie to podpowiadam kancelarię prawną Lexa, mnie bardzo pomogli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org