sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PRZEMOC

Ktoś mi opowiadał, że mieszkając na wsi tyle się naoglądał przejawów okrucieństwa wobec zwierząt,ze nie wiele przez lata się zmienilo. Ale dzięki Bogu teraz prawa zwierząt są chronione i za przedmiotowe traktowanie można iść nawet do pierdla. I bardzo dobrze ale kary są za małe.A tak nawiasem nie bądżmy obojętni na wszelkie przejawy okrucieństwa . Nie jeden z nas słysząc za ścianą krzyk dziecka, płacz matki skowyt psa nie interweniował stwierdzil że go to nie dotyczy . A tyle istnień można bylo uratowac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEMOC

Masz dobre serce i to doceniam u cb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEMOC

Powiedz prawdę . Masz problemy w łóżku ? Dotknął cie syndrom niedojebania ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEMOC

nie kazdy krzyk ma forme przemocy,,,,,wrecz przeciwnie......histerii....ale faktem jest....ze ludzie reagują czesto zbyt pózno......JOZKA byla dzielna w podrózy,siedziala jak piesek mi na kolankach,..podrozniczka moja córeczka futrzana...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEMOC

Cieszę sie że wspomniłaś o niej bo nieraz myslę ,pozdrowienia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEMOC

jeniec jaki związek ma stop przemocy z jak to nazywasz niedojebaniem w lózku, bo nie widzę związku , a jaka jest twoja ocena czy warto reagować na przemoc czy nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZEMOC

autora pojepalo w doope od slonca.


zamykam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org