sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pielęgniarstwo weekendowe na WSA

Witam, czy ktoś z Was wybiera się na pielęgniarstwo na WSA? Licencjat, tryb stacjonarny, ale zajęcia odbywają się w weekendy :)
Szukam osób, które też się wybierają :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarstwo weekendowe na WSA

Żenada :) czemu nie idziesz na uniwersytet medyczny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarstwo weekendowe na WSA

Bo nie mam takiej potrzeby ani możliwości. Zadowala taka odpowiedź?

Prowadzę firmę, zatrudniam ludzi, mam rodzinę. Nie mam czasu na zajęcia w ciągu dnia. Za dużo tego. Dzienne studia już dawno skończyłam (Politechnika w stolicy). Jednak co z tego, że mam przedrostek \"mgr inż.\" przed nazwiskiem i własną firmę, jak nie jest to moim powołaniem? Firmę zostawię dzieciom, a sama zacznę robić to, co będzie sprawiało mi przyjemność - chyba (najchętniej za granicą, na coś przydadzą się w końcu CAE) ;)

Tak, potrzebuję zmiany. Chcę po latach robić to co będę kochać. Duszę się w swojej branży...

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarstwo weekendowe na WSA

Widzisz, człowiek przed 40tką mądrzeje. To nie pieniądze przynoszą szczęście, a robienie tego, co się lubi. Ja już się dorobiłam tego co miałam, teraz czas na pasję i powołanie. Nawet jeśli nie będę pracowała jako pielęgniarka, to chociaż się pouczę dla przyjemności. Też ważne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarstwo weekendowe na WSA

No to już lepiej opłaca się iść na lekarski. W ciągu 10-13 lat wliczając specjalizację powinnaś się wyrobić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarstwo weekendowe na WSA

Kiedyś chciałam iść na stomatologię, żałuję, że nie poszłam. Czasu nie cofnę.

Ps. Kierunku lekarskiego raczej nie ma zaocznie, chyba, że coś się zmieniło?
A zresztą, o czym ja myślę. Na lekarza się nie nadaję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarstwo weekendowe na WSA

Ja w tym roku pisalem biologię rozszerzoną,., nawet na takie studia jak ratownictwo na ktore sie wybieram jest wymagana, jeśli myśli się o uniwersytecie, a co dopiero pielęgniarstwo. Myśląc o studiach medycznych powinno się mieć już odrobinę wiedzy o biologii człowieka(przynajmniej wypadaloby :D), bo to co czeka na studiach, to hardkor będzie. BTW pytalas, czy lekarski jest zaocznie, jest wieczorowo, czyli chodzisz z dziennymi, ale płacisz ciężkie pieniądze i łatwiej trochę się dostać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarstwo weekendowe na WSA

Na maturze zdawalam biologię i chemię (ta druga się przydała potem na studiach).

Nie no, lekarski odpada. Dzienne (chociaż z nazwy wieczorowe), no i tak kasą nie szastam,zeby wydać kilkadziesiąt tysięcy rocznie ;) bez przesady.


Również myślałam o ratownictwie, wiesz? Ale to chyba nie na moje nerwy. Wolę spokojniejszą pracę na miejscu, a nie wyjazdy do nagłych przypadków. Podziwiam za odwagę, trzymam kciuki,żebyś się dostał. Gdzie startujesz? Bialystok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarstwo weekendowe na WSA

Teraz bycie pielęgniarką za grosze jest mało opłacalne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarstwo weekendowe na WSA

Tak, Białystok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarstwo weekendowe na WSA

maras008 znam lekarza, który narzeka na zarobki. Nam polakom dogodzić..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org