wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Słuchajcie, mam pytanie - potrzebuję samochodu na wynajem. Na długo okres (myślę, że nawet do roku). Orientujecie się, czy to jest opłacalne w ogóle? Czy może lepiej wziąć jakiś kredyt i spróbować kupić coś własnego? Auto ma być na poczet działalności gospodarczej (o któej wolałbym jeszcze nic nie mówić, żeby nie zapeszyć) - ktoś ma jakieś propozycje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Masz pełno ogłoszeń firm, które mają takie usługi. Musisz porównać koszty zakupu na kredyt/leasingu a wynajmu.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Moim zdaniem bardziej sie opłaca leasing/kredyt, bo auto zostaje twoje, możesz sprzedać lub a części i zwrot części kosztów

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Po wynajmie też możesz auto wykupić, duży plus wynajmu dlugoterminowego to to, że nie interesuje Cie ubezpieczenie, serwis czy zmiana opon

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

no i reklama poszła

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Łomża leży na Mazowszu, ale działalność będę prowadził w Bialymstoku, a na tym forum akurat bywam. W każdym razie bardziej zależało mi na tym, żeby znaleźć jakieś sensowne odpowiedzi na temat opłacalności wynajmu samochodów. Białystok poszedł jako przykład, problemem jest to, że ciężko mi o kredyt trochę.. No ale popytam jeszcze, może coś się uda ogarnąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Z księgową musiałbyś porozmawiać, przekalkulować. Nie każdy musi się orientować w tego typu sprawach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

To to ja wiem, w każdym razie dzięki za dobre chęci. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Mnie ciekawiło, czy to faktycznie się opłaca i tutaj http://tekstowy.net/wynajem-dlugoterminowy-samochodow-kiedy-oplaca-sie-wypozyczyc-samochod-na-dluzej/ znalazłam wyjaśnienie, kiedy faktycznie wynajem długoterminowy ma sens. Głównie firmy z tego korzystają, dla osób prywatnych to trochę za droga opcja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Paddington trollu w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j stąd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Wszystko zależy od działalności i jakiego auta potrzebujesz. Mieliśmy podobną sytuację, nam był potrzebny jakiś minivan by graty wozić typu renault kangoo czy coś podobnego. Zamiast wynajmować zdecydowaliśmy się kupić używany. Kupiliśmy kangoo za niecałe 5 tyś. i bez większych napraw śmigał 3 lata.



__________


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org