czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
markowe perfumy

czy wiecie gdzie w naszym mieście Łomza mozna kupić prawdziwe markowe wody Klein lub Dior oczywiście nie podróbki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

Perfumeria na Mazowieckiej. Czasem niektóre wody CK można dostać w Rossmanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

sklep Best na Długiej, to mój stały punkt zaopatrzeniowy, szalenie miła obsługa, doradzą, podpowiedzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

popieram Best na Długiej !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

A co Ci tam w środku nocy zaśmierdziało?Że spać nie możesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

Perfumeria Paryska,tam kupisz wszystkie marki perfum ta firma ma wszystkie marki,pozatym jest to jedyna perfumeria w Lomzy gdzie maja orginalne perfumy.Pozatym sa wylacznym dystrybutorem w naszym regionie.tel 086/2186066 mozesz zadzwonic i dowiedziec sie o dany zapach,,,,,polecam ta firme.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

Fanka Bocianka .Głupsza jesteś niż zwykle .......!

Milusia się pytała gdzie może kupić perfumy porządne ??

.A ty wyjedżasz z tekstem że coś zaśmierdziało .A może tobie?? heh Nie pomyślałaś ze może te perfumy chcę kupić dola kogoś lub siebie.Kobieta lubi jak od faceta jest ładny zapach perfum męskich i odwrotnie Mężczyzna od kobiety.

A to ma znaczenie ..........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

W Galerii na Piłsudskiego jest sklep z markowymi perfumami.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

sebo 19 dzięki.tak masz racje chcę kupic sobie porzadne perfumy a nie wiecznie jakieś tanie zapachy bo kasy szkoda.a tym bardziej że zaraz będzie szleństwo świątecznych prezentów i może coś wybiore dla bliskiej mi osóbki .na Długiej fakt jest bardzo miła obsługa jeszcze spóbuje co w tej perfumeri paryskiej.Dzieki kochani za podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

ja kupuję CK w sklepie na starym rynku, na rogu gdzie ratusz. mają tam rozlewane perfumy,więc nie wiem czy to cie interesuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

ja CK zamówiłam w jakiejś perfumerii internetowej :-)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

Kobiety z własnego doświadczeni8a radziłbym kupić w sklepie z prawdziwego zdarzenia .Bo ja se kupiłem za granico ale nie tu sęk .Ważne że mojej dziewczynie się podobają .A jej kupiłem http://pl.youtube.com/watch?v=4BdXd7aRyF4 polecam jej perfumy :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

na starym rynku to rozlewnia perfum ale to podróbki. Ciekawe jak te zapachy maja sie do oryginału ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

Testerownia24h.pl zbiera praktycznie wszystkie marki perfum i według mnie z testerami nie ma żadnych problemów jakościowych. Normalne, wydajne buteleczki, czasami bez korka, ale to nie jest dla mnie jakiś problem, bo mam zapasowe z poprzednich opakowań :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: markowe perfumy

odradzam powyższą firemkę ... dramat

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org