środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowe zagrożenie dla dzieci

Niebieski wieloryb to internetowa gra która doprowadziła w Rosii i na Ukrainie 200 przypadków samobójstw. jest też inna gra podobno łatwiej się w nią wchodzi to \"zostań wróżką ognia\". Dziecko jest manipulowane drogą internetową i proszone o odkręcenie podczas snu rodziców kurków z gazem . Widzialam ofiary tych manipulacji które ocalaly przed śmiercią . To okaleczone małe dzieci .
policja przestrzega rodziców ale uważam że jest to zbyt malo nagłośnione. Drogi rodzicu dowiesz się wiecej na stronach internetowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe zagrożenie dla dzieci

jak popjerdolone dzieci ze cos nie teges i sie zabijaja to po co je trzymac?

niech sie same wyjepia na ryj do piachu i po szmatexach gowniakach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe zagrożenie dla dzieci

Brzmisz jak faszysta , i nie wiem dlaczego w innych tematach piszesz jak człowiek a odpowiadając na moje zmieniasz styl ?Kiedy zatem jesteś sobą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe zagrożenie dla dzieci

Dzieci inaczej myślą niż dorośli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe zagrożenie dla dzieci

Dlatego wciągane są właśnie dzieci i to często pozostawione same sobie .rodzice znajdżcie więcej czasu dla swoich pociech oby nie bylo za póżno . W internecie sa wskazówki jak przeciwdziałać zagrożeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe zagrożenie dla dzieci

wpjerdol dla rodzicow w pierwszej kolejnosci, potem dzieciakowi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe zagrożenie dla dzieci

Gra nie wyszła nigdy poza granice Rosji, poza tym jej twórca już dawno został zatrzymany. Polecam mniej tabloidów i telewizji. Zajmij się czymś realnym i przestań wymyślać sobie coraz to nowe obsesje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe zagrożenie dla dzieci

To nie moja obsesja lepiej byc czujnym i wiedzieć . To że twórca został zatrzymany nie znaczy że nie ma pomocników.To co mowisz jest smieszne uważasz ze to o czym ostrzegam jest mało realne? i obsesyjne! ? To dlaczego niebieski wielryb pochłonal już 200 osob w Rosji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe zagrożenie dla dzieci

W internecie wyrażnie jest podane że ta druga gra dotarła do Polski!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe zagrożenie dla dzieci

wpjerdol rodzicowi... o co chodzi coś nie kumacie?

to nie temat o grze tylko o problemie na który podałem rozwiązanie.


zamykam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe zagrożenie dla dzieci

Kumamy wszystko nawet nie wiesz jak bardzo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe zagrożenie dla dzieci

dziekuje!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org