piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezdomny kot szuka właściciela

Jest to młody kot , nie wiem ile ma lat,poniewaz został znaleziony kilka dni temu w lesie,przemoczony,głodny,miał bardzo dużo kleszczy i z głodu jadł ziemię.Kotek nie jest agresywny ,duzo sie przytula i woła zeby sie z nim bawic.Jesli chodzi o jedzenie to je tylko \"domowe\" , saszetki typu \"whiskas\" go nie interesuja,nie jest wybredny.Potrafi wzorowo korzystac z kuwety. Mam w domu kotke z która chce sie bawic ,ciagle ja zaczepia,takze napewno by sie dogadał z jakims innym tak samo lagodnym zwierzakiem..Ja nie moge go zatrzymac ze wzgledu na psy, kot sie boi ,przestraszony chowa za łóżko albo ucieka i wraca dopiero wieczorem płacząc żeby mu otworzyć. Został juz odrobaczony.
Szukam dla niego dobrego domu,gdzie mógłby wychodzic na podwórko,mieszkanie w bloku gdzie byłby ciągle zamknięty odpada.Jestem pewna,że gdy znajdzie dom napewno bedzie sie go pilnował i odwdzieczy Wieeelką miłością..
Nie mogę tu dodać zdjęcia,jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę wysłać ;) Więcej informacji pod nr 513673364

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdomny kot szuka właściciela

To oddaj psy będziesz miała miejsce dla znajdy

er

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdomny kot szuka właściciela

To oddaj psy będziesz miała miejsce dla znajdy

er

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezdomny kot szuka właściciela

Psy nie są moje tylko współlokatorów wiec Twoja rada była zbędna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org