czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
motoserce 2017 - \"losowanie\" kpina z krwiodawców

Dziś odbyło się \"motoserce 2017\", w czasie którego odbyło się \"losowanie\" nagród dla krwiodawców.
Jednym z warunków odebrania nagrody miała być obecność podczas losowania.
A tym razem ... organizatorom ... po kilku próbach losowania kiedy żaden krwiodawca nie zgłosił się ... . Więc zmienili regulamin i ponownie \"losowali\".
Oraz oświadczyli że nagrody \"wręczą\" potem ... niby jak ... wylosowany ma się dowiedzieć że coś wygrał ... na losowanych karteczkach krwiodawcy podali tylko imię i nazwisko.
Organizatorzy chyba się zapędzili ... kpina, kpina i jeszcze raz kpina z obecnych podczas losowania krwiodawców.

krwiodawca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motoserce 2017 - \\\"losowanie\\\" kpina z krwiodawców

daj spokój
starali się, ważne że dzięki takim akcjom kilka osób pierwszy raz oddało krew.
osobiście mam 2 stopień, nigdy nie brałem dnia wolnego, nigdy nie nie liczyłem na jakiekolwiek nagrody (aczkolwiek kiedyś coś wygrałem), skoro jesteś HONOROWYM to przestań się spinać,
W tej akcji nie brałem udziału (termin - krwiodawcy wiedzą o co chodzi) ale popieram wszelkie takie akcje.
A jeśli poszedłeś oddać krew - bo może coś wyrwę...
podobno NIEMCE przyjeżdżają swoimi KRWIOBUSAMI do Białego i płacą ok 250 zł zł za donację.
do dzieła
nie widzę w tym nic złego tylko nie nazywaj się HONOROWYM !!! - no chyba że masz KRYSZTAŁOWE SERCE (HONOROWI krwiodawcy wiedzą o co chodzi) to wtedy - szacun

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motoserce 2017 - \\\"losowanie\\\" kpina z krwiodawców

A to coś Ty? Krew oddawałeś za możliwość wzięcia udziału w konkursie? Myslalam, że chciałeś uratować komuś życie. Materialista...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motoserce 2017 - \\\"losowanie\\\" kpina z krwiodawców

Idę przed siebie,
a krańca jest brak,
widzę przede mną,
jest drogi szmat.

Szukam światełka,
choć gęsta mgła.
Toś Ty perełka,
a blasku jest brak.

W cieniu księżyca,
ujrzałem cień Twój.
Podążam za nim,
czuję się nie swój.

... każdy może \"dorobić\" ostatni wers/rym pod własne potrzeby....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motoserce 2017 - \\\"losowanie\\\" kpina z krwiodawców

OK!

Jestem HONOROWYM dawcą!!!
A TY!!!

A kto z głównych organizatorów oddał krew?

Ale smród po losowaniu pozostanie.
Nie wiem po co ten \"cyrk\", uczciwie by było gdyby od razu przekazali nagrody dla ... na cel charytatywny.

krwiodawca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motoserce 2017 - \\\"losowanie\\\" kpina z krwiodawców

Myślę, że mimo wszystko zdecydowana większość ludzi oddajacych krew wczoraj nie liczyła na żadne nagrody i zrobiła to z \"głębszych\" powodów. A na losowaniu nie byli bo przecież nie ono było tam najważniejsze...

W artykule na 4lomza o wczorajszej imprezie jest informacja gdzie znajduje się filmik z losowania i gdzie ewentualnie można odebrać nagrodę.

Nie spinaj się bo Ci żyłka pęknie.

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motoserce 2017 - \\\"losowanie\\\" kpina z krwiodawców

Może dawcą to Ty jesteś, ale na pewno nie HONOROWYM, co udowodniłeś założeniem takiego tematu. Oddawałam krew i na losowaniu nie byłam. Za to Ty poświecić musiałeś sie podwójnie. Najpierw oddaniem krwi, a pozniej czekaniem na losowanie, albo w ogóle ponownym przyjazdem na nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org