czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca BHP ALDA

Witam co myślicie o pracy tam jako kierowca magazynier, bo słyszałem różne opinie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

Nie polecam, mój kolega tam pracował. Szefowa wyzyskiwacz, robisz wszystko za marne pieniądze, włącznie z odśnieżaniem jej prywatnej posesji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

ja tam szyłam ubrania robocze. wyzysk wyzysk wyzysk wypłata 400 zł z groszami a zapieprz ze szok i o właścicielce same złe opinie jako o pracodawcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

moja kolezanka pracuje i jest zadowolona. A jak opowiada jakie tumany przychodza na probe to mialem niezly ubaw. W sumie to najlepiej zarobic tak zeby sie nie narobic. Niestety, nie w tych czasach. Sam pracuje u wymagajacego pracodawcy ale nie jade mu po dupie tylko sie ciesze ze mam z czego utrzymac rodzine..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

Jeden wielki wyzysk, upomnisz się o umowę już nie masz po co wracac, kierowniczka wiecznie robi dobrą minę do złej gry. Niby jest zadowolona z Twojej pracy, obiecuje złote góry ale nic z tego nie wynika. OMIJAJCIE Z DALEKA, NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAC NA PARE DARMOWYCH DNI SZKOLENIA BO I TAK KARZE WAM ROBIC FIZYCZNIE A ZE SZKOLENIA NICI!!!

Marian Konieczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

STANOWCZO ODRADZAM ZGODZE SIĘ Z PRZEDMÓWCAMI ŻE PRACA TAM TO PORAŻKA NIE ZGODZĘ SIĘ Z MORUSS (TAK NA MARGINESIE TO ZAŁAOŻYEŚ DOPIERO TEMAT)ROTACJA TU JEST DUŻA ŚWIADCZY TO O CZĘSTO ZMIENIAJACYCH SIĘ PANACH DO PRACY,JEDEN MOŻE BYĆ TĘPY JAK TO NAZWAŁA TWOJA ZNAJOMA ALE NIE WSZYSCY KTÓTRZY SIĘ ZMIENIAJĄ.ROBIĘ TAM CZĘSTO ZAKUPY I NIE JEDNO WIDZIAŁEM I SŁYSZAŁEM ODRADZAM.

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

Nie nie raz Jeszcze nie. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

Dokładnie tak jak mówi mariankonieczny. Wyzysk ludzi i traktowanie jak murzyna. Bo jak wiadomo każdy będzie chciał złapać robotę i kto nie wie co i jak to pójdzie tam. Sam doświadczyłem i nie przyjemnie wspominam.
Serdecznie nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

kryna1985 odradzam poważnie dwie klientki tam rządzą,nie szefowa jedna starsza Pani G.......a druga młoda gruba M.... obydwie są:PIĘKNE,SUPER,MĄDRE,NIESAMOWITE,CUDOWNE-a ty będziesz zawsze pachołkiem wiem bo dobry znajomy tam pracował i opowiadał
A co do ''moruss'' ciekawe jaki z ciebie niezły ubaw miałaby twoja pseudo koleżanka gdybyś tam zaczęła pracę?????????
Po zatym TUMAN w wielu innych pracach będzie o niebo lepszy od ciebie i twojej koleżanki
OMIJAĆ Z DALEKA ALDE
Co do szefowej to niestety patrzę że do tej pory nie znalazła idealnego pracownika,znajomek robił tam jakiś czas temu Pani A....życzę powodzenia w szukaniu ideału

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

Co prawda to prawda jak ktoś nie dojrzał żeby funkcjonować w dorosłym świecie to niech wróci do gimnazjum ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

xxxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

Jaka praca jest atrakcyjna ?
Jaki jest dobry pracodawca ?

Może:
- sprzedawca kebabów - 10 szt dziennie żeby się nie narobić
- godziny pracy od 11 do 16 ej
- wypłata ok. 8 tys zł na mc
- pracodawca , rzetelnie płaci, nie wtrąca się w robotę
praca ma poważne wady: za mało urlopów , nasiedzieć się trzeba i nie można nigdzie wyjść żeby załatwić swoje sprawy

taaak, do duu..py z taką robotą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

Ktore firmy w Lomzy sa godne polecenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

Poza szkoleniami bhp, można i kursy bhp zrobić. Jednak ciekawe informacji odnośnie jakie kursy, gdzie zrobić, odnalazłem tu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

Tu o pracy w konkretnym miejscu a idioci linki z reklamami szkoleń klepią lub inne bzdury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

Przyzwoite tabliczki BHP mogą znacznie zwiększyć bezpieczeństwo i świadomość w miejscu pracy. Ostatnio natknąłem się na stronę https://znaki-bhp.pl/tabliczki-z-nadrukiem-na-zamowienie, gdzie można zamówić tabliczki z nadrukiem na zamówienie. Możliwość personalizacji tabliczek to zdecydowany plus, ponieważ można je dostosować do konkretnych potrzeb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

Mam pytanie czy jako pracodawca można przydzielić konserwatorowi lub portierowi zamiast fartuch roboczego spodnie i koszule ? Czy nie? W wykazie norm odzieży ma wpisany fartuch A wolałbym spodnie i koszule. Czy jest jakas norma prawną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca BHP ALDA

Najlepiej zmienić wykaz. Pracodawca ustala z przedstawicielami załogi tabele przydziału odzieży roboczej.

Od siebie polecam jeszcze zapoznać się z produktami na stronie sklepu z odzieżą bhp:
https://bhp-protect.pl/spodnie-ogrodniczki


Powinni doradzić odpowiednie wyposażenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org