czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezsenność

Macie na nią jakiś sposób? Bo męczy mnie już od jakiegoś tygodnia :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

Siema :D też miałem taki problem wiele czynników powoduje bezsennośc jeśli nie pracuje albo pracujesz w godzinach nocnych to najlepszym rozwiązaniem jest porządna aktywność fizyczna kilka godzin przed spaniem w moim przypadku działa :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

piwko,dwa przed snem :-)

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

cholera i 5 nie pomaga :{

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

Ja muszę 15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

Kup ZMA (magnez, cynk i wit. B6) powinno pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

jakieś zioła? bez gimnazjalnych skojarzeń, chociaż bankowo pomaga... zawsze można popytać wujka i wpisać hasło PROBLEMY Z BEZSENNOŚCIĄ ... google prawdę ci powie, a przynajmniej spróbuje...

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

Odstaw lepiej alkohol i to na dłużej to ci przejdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

Mika2 włącz jakiś nudny program na tvp,o porze do spania reklama w czasie filmu może trwać do pół godziny,z tego wszystkiego napewno zechce ci się spać,odstaw piwo,leki itp itd,życzę ci miłych snów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

Przede wszystkim się nie denerwuj, bo to tylko pogarsza sprawę. Przewietrz sypialnię. Możesz też zainwestować w bardziej komfortowy materac, czy taką, super wygodną pościel, aby nic Cię nie uwierało. A co do alkoholu? Mnie w razie czego bania przed snem zawsze pomagała ;)

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

Lampa czerwonego wina przed snem, nie dość, że rozluźni mięśnie i zrelaksuje to pomoże również schudnąć. Udowodnione :)) Ewentualnie melisa też fajnie pomaga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

Jedyne co mogę Ci doradzić to to, abyś nie szprycowała się żadnymi lekarstwami uspokajającymi. Lepiej skorzystać z pomocy profesjonalnego ośrodka. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Krakowa, udaj się do Centrum Dobrej Terapii. Na http://ograniczpicie.pl/ wyczytałem, że poza leczeniem uzależnień zajmuje się również leczeniem innych schorzeń – w tym bezsenności...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

Najgorzej to leżąc w łóżku zacząć myśleć o życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

Na sen najlepsze jest czochranie bobra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

Estazolam TZF ale na recrepte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

czesc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

Jak nie mogę spać, to staram się nie myśleć o tym, że się nie wyspie, tylko nadrabiam książki, filmy - kiedyś to nadrobisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezsenność

A ja bezsenne godziny wykorzystuję na obmyślenie planów na dalsze życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org