czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ferie dla dzieci w łomży

czy ktoś ma jakieś pomysły jak \"zagospodarować\" dziecko w ferie zimowe? ja pracuję, babcia też. 10 lat to jednak trochę za mało, żeby zostało samo w domu:( macie jakieś fajne pomysły?

marta7110

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie dla dzieci w łomży

zapytaj w bystrzaku tam można fajnie zaplanować dziecku jeśli nie całe to choć część ferii.662 637 900

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie dla dzieci w łomży

w bystrzaku już była:) ale dziękuję:)

marta7110

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie dla dzieci w łomży

Swiat Zabaw na Woj.Polskiego zazwyczaj cos organizuje dla dzieci. Mozesz tam zapytać. A na parę godzin możesz zostawić dziecko na sali, tylko nie wiem na ile max.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie dla dzieci w łomży

My wysyłamy syna na trening pamięci i koncentracji połączony z nauką angielskiego do Szkoły Pamięci w Łomży na Piłsudskiego. Na ich stronie są szczegóły, sprawdź sobie: www.lomza.spw.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie dla dzieci w łomży

Szkoła pamięci i z angielskim? brzmi całkiem spoko - poczytałem, popatrzyłem, może dam się namówić i nawet zaprowadzę młodego, bo nie dość, że oferta ciekawa, to trenerki przekonują ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie dla dzieci w łomży

Ehh, ja to bym się na jakieś egzotyczne wczasy wybrała, ale oczywiście również problem z urlopem...

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie dla dzieci w łomży

No my właśnie lecimy :D Póki co nie wiem tylko jak dotrę na lotnisko, bo zbyt wprawnym kierowcą nie jestem. Chyba wybiorę tego typu busa bo jak przyśnieży to na pewno nie zdążę na czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie dla dzieci w łomży

My wybywamy w góry, domki w Zakopanem nie są jakieś wygórowane cenowo ostatnio więc możemy sobie na to pozwolić a dla naszych dzieciaków to mega frajda. Niestety będę musiała wziąć sobie wolne w pracy ale czego się nie robi dla dzieci, w końcu dzieciństwo mają jedno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ferie dla dzieci w łomży

Najlepsze centrum konferencyjne
dla dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org