piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
salon fryzjerski iwona

co sądzicie o salonie fryzjerskim iwona na kazańskiej chodzi mi głównie o upięcie włosów na wesele i o baleyage proszę o odpowiedzi z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

Polecam ten salon cały czas tam robię baleyage i zawsze wychodzę zadowolona włosy też juz sobie upinałam i również mi się podobało a i cena przystępna także polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

ja pier...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

Anty4Lomza.. jak po co sie w ogóle odzywasz? nic nie wnosisz do tego tematu, nikomu nie pomozesz tym swoim "ja pier..." to nie jest Twoja pierwsza bezsensowna wypowiedz na tym forum ktora czytam.. wiem ze to juz ktorys z kolei temat o salonach fryzjerskich ale.. jaki admin czy tam moderator takie forum.. nic na to nie poradzisz trzeba sie z tym pogodzic.. wkoncu czego sie spodziewac po lomzyniakach.. tyle razy bylo mowione zeby nie zakladac kolejnych bezsensownych tematow tzn takich samych i takich samych.. mow do slupa a slup jak du..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

czy to jest ten salon na kazańskiej od strony dwupasmówki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

jeśli tak to nie tylko nie polecam a wręcz chciałabym ostrzec przed wizytą tam, kiedyś skusiłam się na strzyżenie, w połowie kazałam przestać bo jeszcze trochę i nie byłoby co ratować takie schody mi pani wycięła, a jak zaczęła równać to była tragedia. Poza tym dziś widziałam znajomą po malowaniu, myslałam, że sama sobie to zrobiła, kolory bez połysku i wyrazu
NIE POLECAM!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

droga agnez a kogo byś poleciła w łomży dziekuje za odpowiedż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

jeśli chodzi o strzyżenie to podobało mi jak robią to fryzjerki w takim salonie na rogu Nowogrodzkiej i Glogiera , nie pamiętam nazwy, ponoc ładnie czesze właścicielka salonu Jolanta ale nie korzystałam osobiście, taką tylko opinię słyszałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

W tak krótkim odstępie czasu zakładacie już trzeci wątek o damski fryzjerze . Czy nie można ciągnąć dalej jednego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

Ja tam raz byłam i już więcej nie pójde, niemiła fryzjerka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

SNWCC: wnoszone bezsensowne tematy są klepane celowo, nie żebym takim był ;P

a temat owszem wnosi coś: własną frustrację na głupie baby, które regularnie co ok 2 dni klepią tematy na temat opinii salonów kosmetycznych bądź fryzjerów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

Jest to bardzo dziwne zjawisko te posty o fryzjerach!Kazdy ma inny gust i podoba sie cos innego,wiec trzeba pojsc i samej sprawdzic czy bedzie pasowalo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

Jednemu podoba się białe,a drugiemu czarne.Tak mi się wydaję,czy to sami właściciele nie ciągną bez przerwy tych tematów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

fajne jest też to że określają co kilka dni jakiś salon na podstawie obsługi w nim(zazwyczaj pracuje wiecej niż jedna osoba). zapomnięli jednak że rotacja pracowników w tychże salonach jest większa niż tematów na stronie głównej tego forum :)
Na koniec swe ubolewania wkladają na forum gdyż brak im odwagi powiedzieć na miejscu wprost że to co zrobili to zwykły bubel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

byłam na upięciu i jestem bardzo zadowolona polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

czesze sie niezmiernie

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

jasiu_smietana czy ty wszędzie musisz wcisnąć swoje pięć groszy wkurzasz mnie i chyba nie tylko mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

Jasiu smietana to jakiś idiota który na siłę chce być "oryginalny" i koniecznie zwracać na siebie uwagę poprzez byki w pisowni.. I do tego myśli,że to jest śmieszne.. A jeśli chodzi o to,że są głupie tematy zakładane na forum to niech ci którzy tak uważają założą ciekawsze i niech nie narzekają albo niech się nie udzielają i nie piszą tu skoro im to przeszkadza.Przecież nie muszą..!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

hehehehe

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

ja u iwony raz malowałam włosy, i ścinałam, ale za tydzien nie było widać ani koloru ani ścięcia, więc nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

Czy na start salonu trzeba mieć to wszystko - http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ Czy można się ograniczyć do określonych rozwiązań/wyposażenia/sprzętu? Co ma kluczowe znaczenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

Polecam MODIC koło szkoły muzycznej u pani IWONY SZUCHNIEWICZ. Tam na górze są dwa o takij samej nazwie. to do tego drugiego ( 2 od al. leg.)

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon fryzjerski iwona

a przycinają brody i je modelują?
imprezy Włocławek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org