czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie w góry mozna jechac?

znacie jakies fajne miejsca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Korbielów ;D Piękne, szerokie trasy ;] Można świetnie poszusować ;] Szczyrk piękne długie trasy ;) jednak jest tam więcej ludzi i większe są kolejki =/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Moim ulubionym miejscem sa dolomity, ale fajne jest rowniez w Val Di Sole, Val Di Fiemme, Val Gardena, a w tym roku ruszamy na Francje - Les Trois Vallees. Moze ktos byl i sie podzieli wrazeniami?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

u Jędruśa w Bystrym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Tylko Międzybrodzie Żywieckie i góra Żar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Góra Królowej Bony

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Polecam przede wszystkim mało-znane miejsca. bo nawet nieco gorszy zjazd jest przyjemniejszy gdy nie ma takiego ruchu a i pewnie wtedy ceny sa mniejsze.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

w końcu stać cię na wakacje z tego wklejania linków ? brawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Gdzie można? Wszędzie można!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Tylko na Słowacji, Zakopane to wielka chała z krupówkami na czele. Omijam z daleka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

A gdize w Polskę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Bieszczady :) Zawsze Bieszczady i to przez cały rok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Ja osobiście uwielbiam Kubiesówkę -kubiesowka.pl i najchętniej bym zamieszkała na jakimś odludziu w tym stylu :)
Cudowne miejsce w samym sercu gór, przytulny dom, a wokół przepiękne widoki, do miasteczka jest stosunkowo blisko.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Zakopane. Najlepsza insfastruktura turystyczna i jest tam tyle atrakcji, że nie sposób sie nudzić nawet wtedy kiedy pogoda jest średnia.

Dość przyjemnie jest również w Krynicy. Na nocleg proponuję wynająć sobie apartament. Szczególnie jak jedziesz w grupce. Będzie taniej i wygodniej. Zerknij sobie tutaj:
sunandsnow.pl/index.php
Na stronie jest sporo takich mieszkań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

zdecydowanie Kubiesówkę polecam (pod Zakopanem)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Tylko na Słowację, Zakopane zdecydowanie odpada, nie polecam. Omijam z daleka Krupówki tych pazernych chamskich górali i jeszcze ten smog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

A czemu to niby Słowacja lepsza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Polecam Pensjonat Misiówka w Sudetach, urokliwe miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Himalaje! Co wy na to? Wszystkie inne to przy tym pikuś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Polecam Karkonosze: Szklarska Poręba , Karpacz,Świeradów Zdrój. To najpiękniejsze polskie góry




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

BIESZCZADY i jeszcze raz bieszczady !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Wszędzie można, wszędzie, ja najbardziej upodobałam sobie Tatry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Moja propozycja to Beskid Śląski. Sporo ciekawych szlaków. Możliwość wyskoczenia na 1 dzień do pobliskich Czech przez Cieszyn.
Dobra baza wypadowa to np Bielsko-Biała. Tam też można spokojnie poświęcić 1 dzień na zwiedzanie. Tutaj kilka atrakcji z tego miasta: hotelnabloniach.pl/blog/zwiedzic-bielsku-bialej-czyli-perly-podbeskidzia/
Co ciekawe dopiero niedawno dowiedziałem się, że bajka Reksio powstała właśnie w Bielsku-Białej :)
Ewentualnie jakieś Tatry - tam też nie można się nudzić i jest co zwiedzać np turystyka.wp.pl/tatry-co-warto-zobaczyc-6043971493258369g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Też mi sie bardzo w Tatrach podoba. I jest tam sporo szlaków dla początkujących.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

W Lomzy jest Gora Krolowej Bony i mozna tam sobie pojechac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Ja niedługo wybieram się właśnie w strony Szczyrku, Bielska. Chciałbym dlatego zapytać jakie atrakcje byscie mogli tam polecić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Palpower nie ściemniaj. Dawaj link i spadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Ja lubię jeździć do Żywca. jest spokojnie, ładnie i nie ma dużo ludzi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

na pewno nie zakopane....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Nie wiem czemu tak wiele osób narzeka na to Zakopane. Moim zdaniem miejscowość ma wiele do zaoferowania. Przyznam, ze Krupówki są bardzo zatłoczone jeśli chodzi o ruch turystyczny ale przecież nie bedziemy tam siedzieli cały wyjazd. Za to w okolicy jest bardzo wiele ciekawych i pieknych krajobrazowo miejsc, które warto jest zobaczyć przynajmniej raz.

Aby wygodnie Wam się chodziło po górach, polecam zerknąć sobie do tego artykułu:
http://www.empatyczni.pl/7-gadzetow-turystycznych-ktore-przydadza-ci-sie-w-gorach-przez-caly-rok/
Opisanych jest tutaj kilka gadżetów turystycznych, które warto jest mieć ze sobą zarówno na wycieczce w góry latem, jak i zimą. Moim zdaniem przyda się szczególnie torba biodrowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Ambroży nigdy nie byłeś w górach więc pisanie tych wypocin mija się z celem. Dorabiając wklejaniem linków nie odłożysz na upragniony wyjazd. Zmień pracę a może za kilka lat i ty odwiedzisz te malownicze Zakopane...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

zobacz sobie ten nowy portal Gufik sa tam miejsca polecane na majówkę, wakacje, swięta polecane przez rodziców innym rodzicom. Przyda się na pewno, ja już majówkę zarezerwowałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Ja bym polecał jednak Tatry. Sam o wiele lepiej czuję się właśnie w tych rejonach. Góry skaliste mają wiele uroku, szczególnie jeśli chodzi o widoki ( zarówno zimą jak i latem)
W Zakopanem jest obecnie bardzo dużo miejsc do przenocowania.Wystarczy sobie zerknąc na serwisy z ogłoszeniami ( jak tutajhttps://udanypobyt.pl/ ). Powiem Wam jednak,że sam wolę zapłącić czasami trochę więcej i przenocować w lepszych warunkach. Polecam rezerwację apartamentu albo domku. Zwykle jest to lepszy standard i niższa cena (szczególnie jeśli jedziecie w grupce osób).

Polecam poczytać sobie również opinie o danym ośrodku w sieci. Dzięki temu będziecie mieli pewność czy miejsce jest polecane czy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Nie wiem czemu nie doddał się link: https://udanypobyt.pl/ Dodaję ponownie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Ja ze swojej strony polecam Gruzję. Sporo do zwiedzania, piękne góry i pyszne jedzenie. Tylko warto, żeby ktoś nam ten wyjazd dobrze zorganizował, bo to spory kraj. Zobaczcie np. coś takiego https://bissole.pl/smaki-gruzji/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Ja mocno polecam np wyjazd do Rumunii. Góry są naprawdę śliczne, plus Rumunia jako kraj jest naprawdę tania. https://wycieczki.portaltatrzanski.pl/wyjazd-do-rumunii-w-gory-fogaraskie tutaj np można znaleźć fajną wycieczkę w naprawdę ciekawych pieniądzach.

https://wycieczki.portaltatrzanski.pl/wyjazd-do-rumunii-w-gory-fogaraskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Wraz ze znajomymi byliśmy ostatnio w okolicach Beskidu Sądeckiego i zdecydowaliśmy się na wynajęcie Chaty pod Przechybą https://www.chatapodprzehyba.pl/oferta.html . Bardzo komfortowe warunki i piękna, malownicza okolica. Widoki zapierają dech w piersiach, a ten przepiękny dom z bala kreuje naprawdę przepiękny górski klimat. Z pewnością wybierzemy się tam także w porze zimowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Najważniejsze jest to aby jechać swoim autem. Jeśli go nie masz, świetną alternatywą jest wynajem. Na stronie: https://www.wynajmij-samochod.eu/wynajem-aut-dostawczych-lodz  jest oferta wypożyczalni, nad którą warto się zastanowić. Wynajem jest nie drogi, a wybór aut imponujący.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w góry mozna jechac?

Ja tam jadę do Karpacza. Tam jest zawsze pięknie. Lubię też Bieszczady!!!
_____________________
pracemagisterskiewarszawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org