niedziela, 24 lutego 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie w góry mozna jechac?

znacie jakies fajne miejsca

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: gdzie w góry mozna jechac?

Korbielów ;D Piękne, szerokie trasy ;] Można świetnie poszusować ;] Szczyrk piękne długie trasy ;) jednak jest tam więcej ludzi i większe są kolejki =/

Moim ulubionym miejscem sa dolomity, ale fajne jest rowniez w Val Di Sole, Val Di Fiemme, Val Gardena, a w tym roku ruszamy na Francje - Les Trois Vallees. Moze ktos byl i sie podzieli wrazeniami?

u Jędruśa w Bystrym.

Tylko Międzybrodzie Żywieckie i góra Żar.

Góra Królowej Bony

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Polecam przede wszystkim mało-znane miejsca. bo nawet nieco gorszy zjazd jest przyjemniejszy gdy nie ma takiego ruchu a i pewnie wtedy ceny sa mniejsze.

pozdrawiam

w końcu stać cię na wakacje z tego wklejania linków ? brawo

Gdzie można? Wszędzie można!

Tylko na Słowacji, Zakopane to wielka chała z krupówkami na czele. Omijam z daleka.

A gdize w Polskę?

Bieszczady :) Zawsze Bieszczady i to przez cały rok :)

Ja osobiście uwielbiam Kubiesówkę -kubiesowka.pl i najchętniej bym zamieszkała na jakimś odludziu w tym stylu :)
Cudowne miejsce w samym sercu gór, przytulny dom, a wokół przepiękne widoki, do miasteczka jest stosunkowo blisko.

Zakopane. Najlepsza insfastruktura turystyczna i jest tam tyle atrakcji, że nie sposób sie nudzić nawet wtedy kiedy pogoda jest średnia.

Dość przyjemnie jest również w Krynicy. Na nocleg proponuję wynająć sobie apartament. Szczególnie jak jedziesz w grupce. Będzie taniej i wygodniej. Zerknij sobie tutaj:
sunandsnow.pl/index.php
Na stronie jest sporo takich mieszkań.

zdecydowanie Kubiesówkę polecam (pod Zakopanem)

Tylko na Słowację, Zakopane zdecydowanie odpada, nie polecam. Omijam z daleka Krupówki tych pazernych chamskich górali i jeszcze ten smog

A czemu to niby Słowacja lepsza?

Polecam Pensjonat Misiówka w Sudetach, urokliwe miejsce

Himalaje! Co wy na to? Wszystkie inne to przy tym pikuś.

Polecam Karkonosze: Szklarska Poręba , Karpacz,Świeradów Zdrój. To najpiękniejsze polskie góry

BIESZCZADY i jeszcze raz bieszczady !!!!

Wszędzie można, wszędzie, ja najbardziej upodobałam sobie Tatry

Moja propozycja to Beskid Śląski. Sporo ciekawych szlaków. Możliwość wyskoczenia na 1 dzień do pobliskich Czech przez Cieszyn.
Dobra baza wypadowa to np Bielsko-Biała. Tam też można spokojnie poświęcić 1 dzień na zwiedzanie. Tutaj kilka atrakcji z tego miasta: hotelnabloniach.pl/blog/zwiedzic-bielsku-bialej-czyli-perly-podbeskidzia/
Co ciekawe dopiero niedawno dowiedziałem się, że bajka Reksio powstała właśnie w Bielsku-Białej :)
Ewentualnie jakieś Tatry - tam też nie można się nudzić i jest co zwiedzać np turystyka.wp.pl/tatry-co-warto-zobaczyc-6043971493258369g

Też mi sie bardzo w Tatrach podoba. I jest tam sporo szlaków dla początkujących.

W Lomzy jest Gora Krolowej Bony i mozna tam sobie pojechac

Ja niedługo wybieram się właśnie w strony Szczyrku, Bielska. Chciałbym dlatego zapytać jakie atrakcje byscie mogli tam polecić?

Palpower nie ściemniaj. Dawaj link i spadaj

Ja lubię jeździć do Żywca. jest spokojnie, ładnie i nie ma dużo ludzi ;)

na pewno nie zakopane....

Nie wiem czemu tak wiele osób narzeka na to Zakopane. Moim zdaniem miejscowość ma wiele do zaoferowania. Przyznam, ze Krupówki są bardzo zatłoczone jeśli chodzi o ruch turystyczny ale przecież nie bedziemy tam siedzieli cały wyjazd. Za to w okolicy jest bardzo wiele ciekawych i pieknych krajobrazowo miejsc, które warto jest zobaczyć przynajmniej raz.

Aby wygodnie Wam się chodziło po górach, polecam zerknąć sobie do tego artykułu:
http://www.empatyczni.pl/7-gadzetow-turystycznych-ktore-przydadza-ci-sie-w-gorach-przez-caly-rok/
Opisanych jest tutaj kilka gadżetów turystycznych, które warto jest mieć ze sobą zarówno na wycieczce w góry latem, jak i zimą. Moim zdaniem przyda się szczególnie torba biodrowa.

Ambroży nigdy nie byłeś w górach więc pisanie tych wypocin mija się z celem. Dorabiając wklejaniem linków nie odłożysz na upragniony wyjazd. Zmień pracę a może za kilka lat i ty odwiedzisz te malownicze Zakopane...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0