czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wakacje

Siema poleci ktoś fajne miejsce na wypoczynek z kobietą.. Cisza spokój ja i ona.. Gospodarstwo agroturystyczne gdzieś w okolicach Łomży? do 100 km.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Biełka w Giełczynie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

jakieś jeziorko kajaczek a w Gielczynie nie ma takich atrakcji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Po co ciche,spokojne miejsce jak będziesz pukał pannę a ona się będzie drzeć i nie będzie to już ciche,spokojne miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Na tej stronie jest napisane gdzie warto jest wybrać sie na wschodzie Polski:
http://szerokiej-drogi.pl/projekt-piekny-wschod-czyli-cudze-chwalicie/

Jest wiele ciekawych regionów , które warto jest zobaczyć . Jak na przykład:
Pisz
Tykocin
Białystok
Kruszyniany

My wybieramy się jeszcze pod koniec sierpnia na krótką wycieczkę do Lublina i potem do Nałęczowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Ja polecam Albanie, piękny, dziki kraj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Nie wiem, czy miałeś okazję być już na Kaszubach, ale jeśli nie, to bardzo polecam. Piękne, malownicze widoki, do tego cisz i spokój. Dokładnie sprawdź miejscowość Ostrzyce, tutaj =http://www.cwsostrzyce.com/]Kaszuby noclegi masz namiary na Ośrodek, w którym właśnie znajdują się wszystkie te udogodnienia, o których wspominałeś, czyli strefa SPA, cisza i spokój dookoła i piękne widoki na spacery czy wypady rowerowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

A może Mikołajki? ja polecam hotel mikołajki. Fajnie się idzie pomostem na śniadanie :)) Klimatyczne miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Sama nie wiem, gdzie jechać na wakacje. Wczasy zagraniczne są drogie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Ja bym chętnie pojechał do Francji obejrzeć zamki nad Loarą. Fascynuję się zamkami a we Francji jest ich całe mnóstwo. Patrząc na zestawienia zamków (http://cudaarchitektury.blogspot.com/2018/05/zamki-nad-loara-loara-francja.html) już chciałbym tam być :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Ja jakoś straciłem ostatnio zapał na odwiedzenie Francji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Wyruszajcie do Grecji, sami zobaczcie http://wyspakorfu.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Ja polecam pobyt nad polskim morzem, na dłużej warto wybrać ładny apartament, zwłaszcza jeśli chcemy jechać tam z wybranką, wynajęcie mieszkania zapewni nam lepszy klimat wypoczynku i większą prywatność. W Gdyni można trafić na ciekawe oferty, ja znalazłem np to http://www.dhapartamenty.pl/pl/strona-glowna/apartament-sea-towers-iv.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Mam dokładnie analogiczne zdanie jak mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.

Ten jeden raz się z panem zgodzę -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

pewnie on z innego konta spamuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

A może warto wybrać się gdzieś w okolice Augustowa? Tam jest mnóstwo fajnych agroturystyk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Ja myślę nad wakacjami w Macedonii. To może być ciekawy kierunek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Gran Canaria brzmi świetnie. Tylko tam są zwykle tłumy, mi to nie do końca odpowiada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Ja uwielbiam Trójmiasto w wakacje zawsze są jakieś atrakcje, koncerty na plaży można się na Hel przepłynąć.






____



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

To bardzo ciekawa sprawa.Chętnie dowiem się więcej szczegółw w temacie. Prosze o wskazówki i porady. Będzie to dla mnie bardzo cenne.

ago0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Życzę udanych wakacji!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Hmmm... Może valletta? Fajnych ofert szukajcie na stronie Na pewno uda się Wam znaleźć jakiś interesujący kierunek. Ja bardzo lubię odkrywać nowe miejsca i mam nadzieję, że uda mi się znaleźć ciekawą ofertę last minute.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Gdzie niedaleko polecacie domki na wynajem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

baza Nemo kulka cisza i spokój niedaleko szczytna to jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Polecam ziemię Lubuską:
https://www.dzieciakiwplecaki.pl/artykul/7104/lubuskie-atrakcje-co-warto-zobaczyc-na-ziemi-lubuskiej

Na stronie jest opisane co warto zobaczyć w tym rejonie, miejsce nieco niedocenione ale znajduje sie tam sporo ciekawych miejsc, ktore warto jest odwiedzić.
Od maja do października można odwiedzić malownicze, atrakcyjne i pełne tradycji lubuskie winnice! Oferta jest bardzo bogata i każdy znajdzie coś dla siebie. Można delektować się winem i poczuć na podniebieniu jego prawdziwą harmonię, spróbować naturalnych produktów z winogron, a także zakupić ich sadzonki.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Widoczek rzeczywiście fajny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Widoczek faktycznie fajny. Być moze się tam wybierzemy, chociaż mam kilka miejsc, w ktore chciałbym się wybrac ale w których jeszcze nie byłem. Są to na pewno
Kielce i Jaskinia Raj
Malbork
Kazimierz Dolny

Mogę również polecić Bory Tucholskie, w których spędziłem kilka dni w tym roku. Chcielibyśmy wybrac się późną wiosną ponownie tak aby wybrać się na spływ kajakowy ( konkretnie do Przystanku Tleń).


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje

Bory Tucholskie - daję konktakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org