czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bukiet ślubny

W przyszłym roku moja siostra wychodzi za mąż i w prezencie chcę jej sfinansowac bukiet ślubny i kwiaty do kościoła oraz sali weselnej. Poradźcie mi do jakiej Kwiaciarni mam się wybrac i jakie są ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

Najlepiej do kwiaciarni marzenie,jest tam dozy wybor.Jeszcze jest nowo otwarta kwiaciarnia na nowogrodzkiej.W cenach sie nie orjetuje,ale przy takiej ilosci kwiatow napewno zejda z ceny.pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

Bukiet śłubny dla mnie i dla druhny zamawiałam w kwiaciarni na Placu Niepodległości, zaś dekorację z żywych kwiatów do kościoła w kwiaciarni na Sienkiewicza (kosztami dekoracji kościoła podzieliłam się z innymi parami więc wyszło po 200 od pary)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

Bukiet ślubny to wydatek rzędu 200 - 250 zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

cena nie jest tak istotna w końcu to moja siostra ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

dekoracje slubne (ze sztucznych kwiatow) ma wlascicile sklepu z farbami kolo budynku odek-u, a w budynku obok robia ladne wiazanki slubne, polecam tez kwiaciarnie na przykoszarowej ta naprzeciw kiosku robia ciekawe rzeczy z kwiatow i podpowiadaja co i jak najlepiej zrobic. ja zdalam sie na ich pomysl chociaz nie bylam przekonana do niego, bo mialam swoj zupelnie inny i wyszlo naprawde o wiele lepiej niz moj pomysl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

pani Ania Pogroszewska pracownia przy ul.Sikorskiego polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

numer 1, jak dla mnie, kwiaciarnia na Sienkiewicza. O ile bukiet slubny to wyzsza szkola jazdy, to kwiaty do kosciola proponuje zakupic na gieldzie kwiatowej (najblizsza chyba Bialystok) skrzyknac znajomych i dekoracje zrobic samemu ;).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

aviona: Kwiaciarnia "Marzenie''? Największa kicha, kicz i szmira w mieście. Kwiaty i owszem, (bo to natura stworzyła), ale same, bez żadnych "przybrań" można kupić. Reszta - aż przykro patrzeć. Nie daj Boże, "kompozycje" ;))) . Zdarzyło mi się tam zrobić tzw. "zakupy rozpaczy", jak już wszystko było nieczynne. Brrrrr!
Kiedyś zamawiałam tylko u Przybylaków na Sienkiewicza, a od jakiegoś czasu właśnie w Pracowni Florystycznej na Sikorskiego. Przynajmniej coś innego, oryginalnego , z polotem. Popieram Spiero .
Na weselu w Baranowskim też widziałam dekoracje stamtąd. Frick , jeśli siostra nie lubi sztampy i chciałaby coś oryginalnego, to naprawdę, niech tam popyta. To w Sikorskiego w lewo od "4+'' i po lewej stronie.
Nie pozwólcie kształtować swoich gustów tandecie ( choć z drugiej strony ponoć "de gustibus non est disputandum")
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

o dzięki, nie słyszałam o tej Pani, chętnie się tam wybierzemy, a może ktoś był w kwiaciarni na przeciwko starego dworca? widziałam tam fajne wystawy. może i kwiaty też robią ładnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

A ja kupowałam bukiety w kwiaciarni "Frezja" na Kazańskiej.Tam jest najtaniej w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

Lepiej zbieraj kase jak twoja siora bedzie spieprzac w kilka miesicey po slubie, kiedy mezus pokaze swoje rozki.

'You got a problem, I got a problem solver, and its name is revolver'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

Witam

...rzeczywiście jeżeli chodzi o bukiety ślubne to Marzenie nie wypada rewelacyjnie...osobiście polecam kwiaciarnię IRYS przy Piłsudskiego...bukiet na życzenie z katalogu + kantadeski w nietypowym kolorze, wszystko zgodnie z życzeniami (bardzo zadowolonej) żony...cena ok. 250 zł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

Ceny są różne. Zależy od tego jakie kwiaty wybierzesz i co chcesz w ramach usługi. Teraz florystyka ślubna nie ogranicza się tylko do bukietu, ale to także dekoracja auta, kościoła, sali weselnej itp. Gdybyś miała wątpliwości jak takie kwiaty wybierać i komponować bukiety ślubne to sprawdź tutaj http://amarantkwiaty.pl/jak-dobrac-kwiaty-na-slub/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

Kilka inspiracji na bukiety ślubne jest na tej stronie
http://www.kwiaciarnialublin.pl/kategorie_produktow/bukiety-slubne


Osobiście bardzo podobają mi sie bukiety ślubne kolorowe:


Daja fajny konstrast na tle sukni ślubnej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

Etno /estimo trollu przestań mam polecać te dziadowskie firemki, których nie stać na profesjonalną reklamę i płacą takim trollom by je zachwalali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bukiet ślubny

Ja znam Cuda Wianki z Zambrowa i oni dojeżdżają https://www.planujemywesele.pl/ . I warto się zdecydować

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org