piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

Witam! Czy ktoś zakładał pompę ciepła do domu jednorodzinnego, jaki jest tego koszt, bądź namiary na firmy które się tym zajmują? Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

Ja zakładałem. Cena zależy od wielkości domu. Firma Nowent z Łomży montuje japońskie urządzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

A można wiedzieć jaka cena wyniosła? Z tej firmy brał Pan?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

Tak z tej firmy. Tel. do tego Pana Adama jak coś 510287124. Ja zapłaciłem około 30tyś. za pompę ciepła 16kW mocy cieplnej 3fazową na dom ponad 200m2.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

Dziękuję. Napewno skorzystamy z nr tel. Jeszcze pytanie. Czy potrzebny jest projekt od architekta, że chce się te pompe w domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

U mnie obeszło się bez projektu bo firma Pana Adama dobrała pompę do już istniejącej instalacji centralnego ogrzewania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

madano to zakładałeś w tej firmie w domu , czy pracujesz w tej firmie?
cóż za reklama....
Autor: madano (---.elomza.pl) Data: 21-03-12 11:14

grzałkę elektryczną montuje się dodatkowo na sprężarce o mocy 75W i drugą o mocy 40W na tacy ociekowej jednostki zewnętrznej by urządzenie pracowało do - 30 stopni... :) Jedna sprawia że olej nie gęstnieje w sprężarce w niskich temp. a druga że urządzenie szybciej się odszrania... owszem COP spada wraz z temp. zewnętrzną ale urządzenia na F... nie posiadają żadnych dodatkowych grzałek elektrycznych w jednostce wewnętrznej... musiały one bi mieć moc kilku kW jak to często jest spotykane w tanich Chińczykach... koszt ogrzania lokalu 50m2 + biuro 15m2 w miesiącu styczniu i lutym tego roku 250PLN za miesiąc na urządzeniach na F... zapraszam mogę pokazać rachunki... działam w branży pomp ciepła 10 lat... pozdrawiam początkujących... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

a kolega Autor: lomza_team (---.zambrow.net.pl)
to pewnie taki zbieg okoliczności...
NOWENT ADAM NOWACKI, ul. Tadeusza Kościuszki 18-300 Zambrów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

Tak zgadza się. Zakładałem brzydula z tej firmy klimatyzatory i pompy ciepła u siebie w firmie i w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

to pisz, że zakładasz i że to reklama
bo na pewno nie zbieg okoliczności że pytający jest z zambrowa, gdzie zarejestrowana jest firma a odpowiadającym jest właściciel firmy, który w marketingu szeptanym poleca sam siebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

Tak pytający jest z Zambrowa bo tu mieszka i planuje założyć to w domu. A kto pyta nie bladzi. Nie wiem czy ktos w mojej okolich sie tym zajmuje to pytam troche dalej.Wiec nie jest to żadna reklama Pana Adama. A skoro brzydula działasz w branży już 10 lat to podaj nr tez się chętnie skontaktuje i posłucham Twojej oferty. Wówczas się przekonasz kim jestem a nie będziesz kogoś oskarżal ze robi sobie reklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

A i dobrze wiedzieć brzydula ze ta firma ma siedzibę w Zambrowie. Także dziękuję za pełne info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

Tak. Firma Pana Adama ma siedzibę w Zambrowie. A oddział w Łomży. Nie wiem co w tym dziwnego. Pozdrawiam i życzę miłego dnia dla brzydkich i pięknych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

A ja dziękuję bardzo ze madano się odezwał i wyraził swoją opinię bo po to jest forum, żeby można było się czegokolwiek dowiedzieć w szybki sposób. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

hahahahah nie działam w branży
wpis Autor: madano (---.elomza.pl) Data: 21-03-12 11:14 wyjaśnia że madano działa w branży od 10 lat, a teraz piszę że on ma pc którą montowała firma Pana Adama i ją bardzo poleca... szkopuł w tym, że madano pracuje w tej firmie... KRYPTOREKLAMA!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

to że ktoś działał lub ma zamontowaną pompę ciepła to nie znaczy że nie może kogoś kto jest sprawdzony na rynku polecić innej osobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

Witam lomza_team wykonujemy instalacje pomp ciepła firmy Fujitsu od 15 lat.
Możemy również przedstawić ofertę na instalację ogrzewania podłogowego i innych instalacji wodnych. Pozdrawiam firma Nowent

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

Proszę o kontakt do Państwa i w jakich godz można dzwonić? Czy kontaktować się pod ten nr co zostal wspomniany wcześniej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00. Tak można dzwonić pod numer 510287124 lub jak nie odbieram 507080224 ewentualnie stacjonarny
86 2712989

nowent

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

Pompa ciepła jest moim zdaniem idealnym rozwiązaniem na ogrzewanie. Jest praktycznie bezobsługowa, wydajna, a przy tym przyjazna dla środowiska. Jeśli dodatkowo zainwestujesz w fotowoltaikę możesz być pewny, że ogrzewanie w ten sposób nie będzie drogie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji na jej temat, to na stronie: https://iochota.pl/artykul/jak-dziala-pompa-ciepla/1186103 jest artykuł, który mówi jak działa pompa ciepła. Poświęć mu chwilę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

Kamilla36 napisał(a):

> Pompa ciepła jest moim zdaniem idealnym rozwiązaniem na
> ogrzewanie. Jest praktycznie bezobsługowa, wydajna, a przy tym
> przyjazna dla środowiska. Jeśli dodatkowo zainwestujesz w
> fotowoltaikę możesz być pewny, że ogrzewanie w ten sposób
> nie będzie drogie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej
> informacji na jej temat, to na stronie:
> iochota.pl/artykul/jak-dziala-pompa-ciepla/1186103
> jest artykuł, który mówi jak działa pompa ciepła.
> Poświęć mu chwilę :)

Jestem tego samego zdania.
Kiedyś rozważałam pompy ciepła a potem nie wiedziałam w końcu czy jest sens montować. Koniec końców zdecydowałam się i nie żałuję.
https://www.klimatyzacjalodz.com.pl/pompy-ciepla



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pompa ciepła do domu jednorodzinnego.

Jak najbardziej jeśli ktoś się właśnie zastanawia nad takim rozwiązaniem to ja jestem przekonany, że to właśnie pompy ciepła będą bardzo dobrą opcją. W każdym razie mnie najbardziej interesuje technologia z https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ranges/aquarea/ i myślę, że każdy powinien się nią zainteresować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org