sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomoc dla rolników

Same przywileje mają te rolniki,dotacje,pomoc z agencji a jak im mało to strajkują i traktorami blokują przejazd,nawet ludzi zatrudniają do pomocy bo ich stać,nic tylko przenosić się na wioskę i zostać hadziajem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Droga wolna -jednego darmozjada w mieście mniej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

A ty darmozjadzie siedź dalej w mieście...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Żeby nie rolnictwo nie miał byś co do gara włożyć. Pierw pomyśl zanim coś napiszesz..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Ciebie bym do gara włożył,ludzie są mięsożerni,co za różnica,tylko pierw badania byś musiał zrobić czy jesteś zdrowy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Shadowrun chyba musisz zmienić imię z \"uciekający cień\" na \"tępa dzida\" :-) Bez urazy ale wypowiadasz się w temacie w którym nie masz bladego pojęcia.

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

A ty fafik powinieneś sobie zmienić imię czy tam nazwę bo kto cie tam wie kto ty jesteś(homo niewiadomo)na syn wiatru i kurzu czyli tuman bo w du...byłeś gó... widziałeś i udajesz mądrego tu na forum bo zapewne jesteś rolnik i obstajesz za swoimi,nie wykazałeś się i nie napisałeś nic odnośnie założonego tematu bo sam nie masz o tym pojęcia,załóż gumofilce i do gnoju,jeszcze mógłbym napisać wiele ale szkoda mego cennego czasu na takie ścierwo jak ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Najgorsza i najbardziej grupa społeczna to rolnicy dokładnie krowiarze. mimo wszelkiego rodzaju dopłat i pomocy ze strony państwa ciągle narzekają na swój losy, który sami wybrali. Pada-źle, słońce-źle,za dożo mleka krowy dadzą-źle za mało-źle i tak w koło. Nabiorą dziady kredytów potem bleszczą, że spłacać trzeba. Biadolą że UE standardy im narzuca wymusza pewne działania--- i dobrze bo te rozpasane środowisko całkiem by oszalało. Widać jak synki krowiarzy stacjonują wieczorem na orlanie czym jeżdżą i jeszcze ma tki czelność łapy wyciągać po pomoc. niedawno siedzieli w małych domkach z drewnianym płotkiem i dwiema krówkami, a teraz nie wie jeden z drugim na czym **** mu jeździ. I nie pierdolić że po nocach trzeba wstawać żeby mieszczuch mleko i ser miał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Kolega to chyba się marnuje w tym mieście, najpierw chce na wieś a potem gumofilce, ścierwo i gnój :p chociaż byłeś na wsi że eksperta udajesz? swoimi mądrościami tylko kompromitujesz sb i ludzi z miasta chwaląc się swoją wszechstronną wiedzą, nie wiem czy masz świadomość tego że po wejściu PL do UE to koszty produkcji wzrosły 2x a ceny te same albo niższe.

A twoim tokiem rozumowania ludzie na wsi powinni myśleć: zarabia ponad 4k/miesiąc i jeszcze mu źle?! Dane GUSu, a na wsi ludzie wiedzą że znaczna większość zarabia poniżej 2k :P Więc albo pracowałeś na ulotkach-brak wykształcenia czyt. jakiś głupi bez perspektyw i siedzi na utrzymaniu rodziców, bo mamusia zrobi obiadek itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Tak macie rację ! najlepiej wykształcony , najlepiej zarabiający , najważniejszy
teraz i w historii Polski i świata był i jest rolnik - chłop tylko dlaczego potocznie
mówią o nim- ham , burak , wsioch ? Jest to nobilitowany zawód , bo przecież
karmi Naród i jest przed takim lekarzem , prawnikiem, nauczycielem ,księdzem
o polityku nie wspomnę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

mlody456- widzisz nie znasz mnie a tak mój profil brzydko i nie trafnie opisujesz. Akurat ze wsią mam wiele do czynienia wiem jak to wszystko wygląda od obory. Jeżeli chodzi o kompromitację to trafiłeś tylko powiedz o niej kolegom z wioski jak będą narzekać. Koszty produkcji wzrosły? jasne że tak bo UE narzuca swoje standardy odnośnie produkcji mleka czegoś wymaga, nie ma samowoli, a to już się nie podoba, bo każdy chce brać, ale już coś od siebie to- nie. Nie piszę o wszystkich rolnikach bo mam do nich ogromny szacunek za ich ciężką pracą, ale krowiarze to już odrębność i nie masz co ich bronic bo w gówno włazisz. Znam tylko jednego , który do wszystkiego dochodził stopniowo bez kredytów, bez oglądania się na sąsiada bez biadolenia. I jak rozmawiam z tym człowiekiem ani razu nie powiedział złego słowa na UE i że jest mu źle lub ciężko, ale to tylko jeden z wielu z jakimi miałem do czynienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

mlody456 po Twoim wpisie widać jaki masz szacunek do drugiego człowieka i jego pracy. Jeśli twierdzisz że człowiek roznoszący ulotki jest głupkiem bez perspektyw to wyjdź czasem z obory i przejrzyj na oczy. bo to poziom myślenia ryczącej krowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Mlody kolegów to sobie poszukaj na ryneczku w nowogrodzie,rolnik za rolnikiem idzie,nie pasuje ci temat bo jeszcze ci mało i podobnym tobie,wieśniaki pazerne,za chwilę znowu będą strajkować,taki jeździ bmw a wali od niego i w aucie jak z murzyńskiej chaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

lecz się człowieku bo tacy jak ty degenerują to Państwo..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Tobie już leczenie nie pomoże fajo ha ha ha,zamykam temat bo wieśniakowi tępemu nie przetłumaczy,brudasy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Aha i dobromil jak mówisz do mnie to umyj zęby bo ci z japy wali,gówno znów jadłeś?hahaha lol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

jak czytam twoje wypociny jestem za tym aby internet był od 18+

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Ja tam im nie zazdroszczę. Pogoda jest taka, że nie wiadomo czy będzie susza czy powódź. Poza tym na roli trzeba się nieźle narobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Po poziomie dyskusji wnioskuję że jutro masz wolne i nie musisz na 8 do PG pomykać:-) Masz rację, nie ma co z Tobą dyskutować bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu i pokonasz doświadczeniem. Pareslow nie generalizuj i nie szufladkuj całej branży na przykładzie kilku rozwydrzonych bachorów, którzy wydają pieniądze rodziców. Produkcja mleka jest tematem \"morze\". Jeżeli chcesz porozmawiać o tym to chętnie odpowiem Tobie na pytania i rozwieje wątpliwości.

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Cóż? Temat umarł śmiercią naturalną. Hejtować, wyzywać i zazdrościć to cel założyciela tematu.

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Według mnie nie ma co teraz inwestować w jakieś niekorzystne uprawy, lepiej po prostu postawić na coś , co przyniesie duże korzyści, jak na przykład rzepak http://www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/uprawy/Uprawy_glowna.html , zapotrzebowanie na niego jest właściwe w całej Europie, więc z technologiami, które są dostępne możemy z tego czerpać naprawdę spore zyski i nie musimy się martwić o to, co w tej kwestii daje nam państwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

a czy wiecie czy gdzieś w Łomży można kupić takie obciążniki:
https://www.sklepmetalfach.com.pl/pl/c/Obciazniki/69



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Pomoc dla rolników to oprócz pieniędzy też dobre sprzęty i odpowiednio nawożona uprawa. Zależy Wam na tym, aby wszystko było zdrowe i pięknie rosło? To musicie skorzystać z rozwiązań https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza/pszenica-ozima Podobno ich pszenica ozima jest najlepsza i wyrastają piękne uprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla rolników

Spieprzać trole ze swoimi linkami!!!

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org