czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoła wizażu

Znacie dobrą szkołę wizażu? Czy któraś z Was ukończyła taką szkołę i może ją polecić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła wizażu

Szkołę czy szkolenie? Bo jako takich szkół wizażu - kilkuletnich, całodziennych, to ja nie kojarzę. Za to możesz na spokojnie zrobić szkolenie zawodowe - sama takie przerabiałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła wizażu

Jak chcesz kilkuletnią szkołę to polecam Studium Dziewulskich w Warszawie - lepszej nie znajdziesz :) Wszystkie warsztaty i zajęcia są prowadzone przez znanych wizażystów, stylistów i charakteryzatorów - zajmują się oni na codzień m.in. pracą w TV w takich programach jak Twoja twarz brzmi znajomo. Z kierunkami możesz zapoznac się na http://www.dziewulscy.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła wizażu

Są indywidualne kursy w Łomży,a o szkole nie słyszałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła wizażu

Już pisalam. W Warszawie masz prowadzone porządne szkolenia zawodowe i tam was faktycznie do pracy przygotują. Nie twierdzę, że od razu, bo to wszystko wymaga wielokrotnego treningu, ale jednak przy odpowiednim podejściu łatwiejszej drogi po prostu nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła wizażu

W Warszawie jest świetna szkoła - Europejska Szkoła Stylizacji Select. Myślę, że jeśli chodzi o wizaż to właśnie u nich znajdziesz dobry kurs. Jeśli nie masz czasu na kurs dzienny to możesz zrobić weekendowy. Tutaj popatrz http://select.edu.pl/kurs/wizazu/. Mają ogromne doświadczenie i znakomitą kadrę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła wizażu

Jak zdobędziesz zawód i zechcesz otworzyć swój salon wizażu to pewnie przyda Ci się trochę wiedzy biznesowej. Moja koleżanka skończyła kursy Akademii Versum https://www.akademiaversum.pl/ i właśnie rozkręca salon kosmetyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła wizażu

Ja bym chyba wolała do Dziewulskich, bo widziałam ich charakteryzacje, są niesamowite.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła wizażu

Zawodowe masz w Beauty Lux, w Wawie.
To trudne szkolenie, ale jeśli zdasz egzamin, to masz uprawnienia.
Tam plus jest taki, że pracujesz w małej grupie i na porządnych kosmetykach.
Prowadzące też istotna kwestia, ale ogólnie wszystko jest do ogarnięcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła wizażu

Od siebie polecam Akademię Good Look z Warszawy, byłam na ich kursie 16 godzinnym , grupy po 8 osób więc instruktorki nauczyły nas naprawdę dużo, miały podejście indywidualne. No i widać było że mają dużą wiedzę. A same kursy w miłej atmosferze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła wizażu

wielkie dzięki !

Makijaż permanentny Wrocław - Brwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła wizażu

W Beauty Lux w Warszawie robią takie zawodowe szkolenia. Tam faktycznie przygotowują do pracy, nie traci się czasu. Program jest długi i wymagający. Kolejna kwestia - można w ten sposób naprawdę wiele osiągnąć w krótkim czasie. Działam z nimi już długo, wiem, ile to daje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła wizażu

o ta m.e.n.d.a kempa dalej tu na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła wizażu

zapraszam do siebie makijaż permanentny wrocław pozdrawiam ola

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org