wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pwsiip

Ile kosztują studia magisterskie niestacjonarne z administracji na tej uczelni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pwsiip

wypjerdalaj cwelu, takas madra ze chcesz na uczelnie a nawet nie wiesz ze istnieje takie cos jak dziekanat+telefon , spjerdalaj i nie rob wiochy sobie i swojej rodzinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pwsiip

kulturalna odpowiedź łomżyniaka... czego się można było spodziewać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pwsiip

Dwójkę za semestr (2000zł). https://www.pwsip.edu.pl/bip/index.php?option=content&view=article&id=2321

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pwsiip

takich ludzi nam nie potrzeba, ktorych trzeba za raczke ciagnac i palcem pokazywac, wypadddd do krow dojenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pwsiip

Zacytuję szarowiak2 wypowiedź z wczoraj: \"...z sasiadami zyje w zgodzie, i mam dobrych sasiadow , mieszkam na wsi i wskazuje wszystko na to ze powoli beda oni odemnie zalezni,\"

Niestety forum nie jest twoim prywatnym folwarkiem i nikt tu od ciebie zależny nie jest za to każdy ma prawo pytać. Idąc tym tropem jak ktoś będzie chciał wydoić krowy to pójdzie i to zrobi w takim czasie w jakim sam będzie chciał bez twojego nakazu hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pwsiip

nie macie co robic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pwsiip

do szarowiak2. ja nie wiem co Ty na forum robisz przeciez sam masz krowy do dojenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pwsiip

Nie lepiej zastanowić się nad darmowymi studiami? Jest w Polsce wiele uczelni, które kształcą bez dodatkowych opłat, chociażby http://www.wszop.edu.pl/studenci,2,2,106,106,0. Myślę, że to może być dobre rozwiązanie, bo na takich uczelniach jest duża możliwość zdobywania doświadczenia bardzo cenionego przez pracodawców.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pwsiip

No tak romano wyjazd do Katowic i tam nauka wyjdzie taniej niz czesne w lomzy.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pwsiip

Tylko że pracuję w Łomży. Więc wyjazd do Katowic wychodzi z gry. a jedyne co mi zostaje to studia zaoczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org