czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pożyczki chwilówki

Witajcie,
Jakiś czas temu straciłam pracę i niestety póki co nie mogę znaleźć nowej. Jestem w ciężkiej sytuacji finansowej i nie wiem co mogę zrobić, aby z niej wyjść. Myślałam o pożyczkach chwilówkach, jednak tutaj mam dylemat czy taką pożyczkę można otrzymać bez zaświadczenia o tym, że pracuje? Czy warto brać takie pożyczki? Proszę o sprawdzone informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Witam, kategorycznie odmawiam brania takiej pożyczki. Sam jej nie brałem, ale słyszałem, że koszty zwracania takiej pożyczki są bardzo duże i nie opłacalne. 1 rata jest niska, ale za to kolejne zwiększyć się mogą nawet o 100%, a później kolejne o następne 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

kolejna menda pozycjonującą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Zdecydowanie odradzam bo jak weźmiesz to wtedy się przekonasz co to znaczy bieda chwilówka na chwilę a biedy na lata

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Mogę ci pożyczyć na jakiś niewielki procent, oczywiście spisując odpowiednią umowę. Ja z takiej wolnej gotówki i tak nie korzystam a komuś może pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Z drugiej jednak strony zakładając taki temat:

\"Hej witajcie.

W przyszłym miesiącu zamierzamy się wyprowadzić z moja dziewczyną z domów rodzinnych i zacząć wspólne życie, powoli zaczynam się rozglądać za jakimś mieszkaniem do wynajęcia. Tu pada moje pytanie o wasze doświadczenia czym się kierować podczas szukania, na jakich stronach szukać ogłoszeń, jakie omijać, jak negocjować cenę i czy w ogóle to robić.

Będziemy wdzięczny za wszelką pomoc !\"

Trochę to dziwne. Nie masz pracy i chcesz na podstawowe wydatki a szukasz mieszkania z dziewczyną za które też trzeba płacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Oszczędź swoje pieniądze i idź do PKO Banku Polskiego, stary sprawdzony bank i nie zabulisz tyle odsetek. Ja mam sprawdzony oddział przy Placu Kościuszki tam gdzie kiedyś był PZU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Wszystkie te chwilówki to zlodziejskie firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

od chwilówek to najlepiej się trzymać z daleka bo nic dobrego nie wnoszą, a raczej same problemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Ja tez moge komus pozyczyc na umowe wekslowa. tel. 506 930 248



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j miki z tego forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

oczywiscie linki firm spoza Lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie... Nie będę w stanie pomóc...

Wyglądasz jak śmierć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

W necie z całą pewnością znajdą się informacje i porady w tym temacie. Nie mam co do tego wątpliwości :)

Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu – Mark Twain

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Jak tylko pojawia się temat chwilówek to od razu wiadomo, że to zlecenie od samych firm pożyczkowych. Wiadomości tam zawarte nie mają nic wspólnego z prawdą a nie odstraszają ich nawet niepozytywne opinie i wypowiedzi. Moim zdaniem moderator od razu powinien blokować takie wpisy.






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Lepiej wziąć kredyt gotówkowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Ciężka sytuacja finansowa i chwilówka? To ba,rdzo odpowiedzialne! Naprawdę ci to pomoże w twojej sytuacji!

No po prostu brak wyobraźni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Śmigacz ty na pewno masz doświadczenie w chwilówkach. Skoro pracujesz jako troll wklejający linki to u ciebie bieda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

ja uważam, że od takich pożyczek to powinno się trzymać z daleka bo one mają wiele ukrytych opłat i człowiek spłaca więcej niż pożyczył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Generalnie trzeba czytać umowy. Oszukać mogą Cię wszędzie tak naprawdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Chwilówka nie jest rozwiązaniem na problemy finansowe, ona je pogłębia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

dokładnie, poza tym umowa - ona jest zawsze w każdym przypadku pisana na jedno kopyto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Chwilówki to prosta droga do długów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Lusese gdyby tak było to byś tu nie dziadował jako troll f.r.a.j.e.r.z.e

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczki chwilówki

Jak dla mnie najgorszym wyjściem jest wzięcie takiej pożyczki. No ale jak wyjścia nie ma.
____________
www.adaso.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org