niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Weterynarz

Witam, zastanawiam się nad zmianą weterynarza opiekującego się moim psem. Chciałbym zapytać kogo w Łomży polecacie najbardziej? Szczególnie zastanawiam się nad dwoma gabinetami- 4 Łapy na ul. Hipokratesa i Zwierzak na ul. Księżnej Anny. Macie może jakieś doświadczenia doświadczenia z tymi wyżej wymienionymi?
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Polecam Zwierzaka...
Pani Ania od 5 lat prowadzi moje psy i wszystko jest jak należy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Ja mam doświadczenia z tymi i jeszcze innymi, w tej chwili tylko i wyłącznie Pan Leończak obok gabinetu \"Czterech Łap\", największa wiedza i najbardziej profesjonalny według mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Zwierzak ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Zdecydowanie Pan Leończak, lub weterynarz na Wojska Polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Odradzam i ostrzegam przed: Gabinetem Weterynaryjnym na
Polowej (za składnicą harcerską). Nie poważne traktowanie klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Polecam Panią Anię ze \"Zwierzaka\" na Księżnej Anny. Bardzo kompetentna i empatyczna Pani Weterynarz. Uratowała moją sunię kilka lat temu stawiając trafną diagnozę i wprowadziła właściwe leczenie. Od tamtej pory ufam jej bezgranicznie . Polecam szczerze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

anima panią Joannę Łuba na Nowoprojektowanej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

W gabinecie 4 Łapy postawili błędną diagnozę u mojego psiaka, przez co pogłębili jego problemy skórne, na pewno nigdy więcej tak nie wrócę. Pomoc uzyskaliśmy w Zwierzaku do którego trafiliśmy zupełnie przez przypadek. Pani Ania po obejrzeniu pieska od razu wiedziała co mu dolega

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Ja ze swoimi zwierzakami chodzę na Wyszyńskiego do \"Filemona\". Leończaka odradzam, to zwykły rutyniarz, nawet badań zwierzakom nie robi..

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Ja bardzo polecam Oazę na Wojska Polskiego - aby zdiagnozować mojego psa ściągnęli lekarza z Warszawy! Zwiedziliśmy masę weterynarzy (Łomża + Białystok) i to dopiero oni postawili poprawną diagnozę. Może nie są najtańsi, ale uważam, że warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Polecam zdecydowanie lek.Leończaka na ul.Hipokratesa,zaszczepić lub odrobaczyć to każdy wet. umie Leończak ma specjalizację z chirurgii zwierzęcej i ma pojęcie o tym co robi.Uratował 4 lata temu mojego yorka pogryzionego przez owczarka sąsiadów,gdzie w dwóch innych lecznicach spisali go na straty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz

Absolutnie polecam \"Zwierzaka\"! Pani Ania jest doskonałym i zawsze skutecznym lekarzem, a opiekuje sie moimi zwierzakami nie od dzisiaj i nigdy mnie nie zawiodła. Zobaczcie sami.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org