czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
hulajnoga

wie ktoś może gdzie kupię hulajnogę na 3 kółkach dla dziecka?w rozsądnej cenie...,albo może ktoś ma na sprzedaż???chętnie odkupię :)

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

po co ci 3 koła .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

jeżeli nie masz odpowiedź
i na moje pytanie to się nie udzielalaj

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

podbijam, gdzie można kupić tzn gdzie jest duży wybór hulajnóg? Dziś widziałam w 4plu ale tylko 2 rodzaje. Gdzie jeszcze są?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

alegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

z pewnością znajdziecie coś w Prymusie na al. Legionów i w Scooby Doo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

acha, no właśnie tam nie zaglądałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-4-dz-0113&order=p&string=hulajnoga+na+3+ko%C5%82ach

Proszę popatrzeć tutaj--jest duży wybór,nie trzeba posiadać konta,aby kupić.Przypuszczam,że w Prymusie będzie dużo drożej


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

oburzonamama ma rację, w Prymusie z pewnością będzie drożej. Ja zwykle idę do sklepu, oglądam towar, sprawdzam czy nadaje się dla dziecka i w końcu kupuję na allegro. W zależności od kupowanego przedmiotu można zaoszczędzić 50-100 zł, albo nawet więcej!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

Mam hulajnogę 3 kołową dla dziewczynki z kucykami pony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

w jakiej cenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

w Biker Shopie są super hulajnogi :) Ja synkowi kupowałem na dzień dziecka rok temu, bardzo porządnie zrobione i niedrogie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

Jakie macie zdanie o elektrycznych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

Obecnie jest to jedna z chętniej wybieranych przez dzieci zabawek. Jakie mam zdanie? Raczej obojętne. Jeśli rodzice chcą kupic dziecku to niech kupują.

Zresztą do jazdy na hulajnodze przekonuje się wiele osób Urządzenie nie jest drogie, mozna sobie sprawdzić na Spokey. A w ciepłe dni daje możliwośc ominięcia korków na ulicach. Hulajnogą mozna jechać po chodniku tak wiec jest to równiez bezpieczniejsze niż jazda rowerem po ulicy.

W Łomży niewiele osób w ten sposob jeździ, ale w Warszawie czy w Lublinie jest to już o wiele bardziej popularne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hulajnoga

sama szukam hulajnogi na prezent dla dziecka i nie wiem na co się zdecydować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org