czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lokalizator GPS do auta

Czy łatwo zagłuszyć taki lokalizator GPS? Chciałbym zamontować to do auta aby monitorować gdzie się porusza. Coś co będzie trudne do wykrycia. Ktoś korzystał już z takich gadżetów? Rzeczywiście się sprawdzają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalizator GPS do auta

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=zagluszacz+gps&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-e-0113

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalizator GPS do auta

POZYCJONOWANIE!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalizator GPS do auta

@Rondo fajny sposób na nabijanie licznika postów masz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalizator GPS do auta

hehe co żonke bedziesz sledził :_)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalizator GPS do auta

Admin na to pozwala, ale to nie zmienia faktu, że jesteście naciągaczami żerującymi na naiwności i często chęci pomocy innych, więc nie pyskuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalizator GPS do auta

On tak w każdej dyskusji ględzi 3 po 3 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalizator GPS do auta

Dla waszej wiadomości - będę was tępił \"biznesmeny\", póki się stąd nie wyniesiecie, ew. dopóki starczy mi sił.
Tymczasem wyłączam się z tej \"dyskusji\", bo aktualnie nie mam czasu na głupoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalizator GPS do auta

bardzo latwo zagluszyc gps najtanszym zagluszaczem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalizator GPS do auta

Z tym zagłuszaniem to nie jest tak do końca, wszystko zależy jaki sygnał jest nadawany, zresztą obecnie bardziej opłaca się inwestować w lokalizatory, które oprócz sygnału GPS dają również sygnał radiowy przykład - https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-gantotal/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalizator GPS do auta

minn mendo spie..... z tego forum trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalizator GPS do auta

A ja czytałem ostatnio tutaj o lokalizatorach gps. System wydaje się całkiem ciekawy, myślę, że jeżeli jest ktoś zainteresowany warto, by zapoznał się z tą ofertą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalizator GPS do auta

Po co w ogóle zagłuszać sygnał GPS?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalizator GPS do auta

Myślę że tak. Takie urządzenia można aktualnie kupić w każdym sklepie z elektronarzędziami. Dla przykładu zagłuszacze można kupić tutaj: https://24a-z.pl/zagluszacze-jammery-c-37.html?cPath=37 Przy tym nie są one drogie, a więc jak najbardziej dostępne dla każdego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org