środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rezonans magnetyczny odc.LS

Witam,mam pytanie,dziś przed godz.15.00 wróciłam z Biłegostoku z wizyty u neurochirurga i już niestety nie dodzwoniłam sie na rejestrację w Szpitalu w Łomży,i stąd moje pytanie:czy ktoś z Państwa orientuje się jak długo czeka się na rezonans magnetyczny odcinka LS ,czyli lędźwiowego kręgosłupa jeżeli lekarz na skierowaniu zaznaczy PILNE i ewentualnie ile kosztuje to badanie prywatnie? ( chodzi mi o rezonans w naszym szpitalu łomżyńskim).
Dziękuję bardzo

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezonans magnetyczny odc.LS

pile czas oczekiwania :na kasę chorych chyba maj,na twoją kieszeń z marszu ok 500 pln.Życzę zdrowia.Jestem po.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezonans magnetyczny odc.LS

Dziękuję bardzo za info

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezonans magnetyczny odc.LS

Witam. Pisze z własnego doświadczenia.Koszt prywatny rezonansu i odcinka ls 380zł. W szpitalu nowszy sprzęt a na al legionów koszt 400zl i sprzet przestarzały. Jestem po operacji szału nie ma mogłoby być lepiej ale i tak jest dobrze. Zaznaczam tylko ze jezeli operacja to na pewno nie w łomży, polecam białystok. Jakby co to pisz na maila gumis2027@wp.pl

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezonans magnetyczny odc.LS

Czy mógbym wiedzieć u jakiego lekarza byłaś w B_stoku. Podaj same inicjały. Jeśli na skierowaniu jest pilne to dostaniesz o miesiąc wczesniej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezonans magnetyczny odc.LS

Witam możesz zarejestrować sie telefonicznie w Suwałkach tam najszybciej jest ok 2 tyg i dzwonią jak wcześniej sie uda polecam miła i fachowa obsługa jak również w Ostrołęce byle nie robić na al Legionów jest nieczytelny.Zdrówka zyczę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezonans magnetyczny odc.LS

Dziękuję bardzo wszystkim za zainteresowanie moim postem i już sie dzisiaj dowiedziałam,że ze skierowaniem PILNE termin wykonania rezonansu w naszym szpitalu to połowa marca ,a ja byłam u neurochirurga w Białymstoku-Paweł Piekarski,ul.Antoniukowska 11, a opinie o nim można przeczytać na portalu znanylekarz.pl.
Więc startuję po lekarzach i jeszcze raz zawitam do w/w lekarza,a co dalej to życie pokaże.
Pozdr.

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezonans magnetyczny odc.LS

Tylko i wyłącznie lekarz z Olsztyna Tomasz Niedzwiecki przyjmuje na Herdera poradnia Olsztynscy Ortopedzi... poczytaj o nim a się dowiesz, ze to najlepszy lekarz od urazow kregoslupa. Sam sie szkoli w USA i nowinki przenosi na Polski rynek. Wiem cos na ten temat gdyz sam sie leczylem u niego z powodu urazu kregoslupa. Kazdemu Polece tego lekarza.!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezonans magnetyczny odc.LS

Witam. Ja uważam że bardzo dobrzy są lekarze z Konstancina. Jestem po bardzo poważnej i skomplikowanej operacji kręgosłupa lędzwiowego. Zaden z znanych lekarzy m.m. innymi Pan Niedżwiecki nie chcieli się podjąć operacji. Zrobili mi Państwo Baranowscy. Dzięki nim uniknąłem wózka. Każdemu polecam Państwa Baranowskich!!!

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org