czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Portale randkowe

Znacie jakieś portale, na których można popisać z ludźmi z Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

poszę bardzo ,facebook

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

4lomza.pl



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

A to nie na każdej stronie randkowej są podziały na miasta lub przynajmniej województwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

Po co pisać? Idź w miasto i zagadaj do jakiejś, która jest Tobą zainteresowana. Oczywiście o ile masz na tyle jaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

na czacie poklikaj
__________________________
www.autosalonik.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

heheh sam szukam 50 +do bzykania i nic wszystkie jakoś swietojebliwe
pisac na maila ja 35 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

Ja obecnie jestem zarejestrowany na polish cupid tree, gdzie poznałem swoją obecną partnerkę. Bardzo fajny portal, przejrzysty, wielu ciekawych ludzi, nie tylko z Polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

Na Badoo, osobiście poznałam tam swojego męza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

na sexfotka, osobiście poznałem tam swoją żonę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

Edvard18 chciałbym zobaczyć jak ty chodzisz w miasto i zagadujesz oraz jak rozpoznajesz która jest tobą zainteresowana..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

bado.pl jest najlepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

Czat na wp.pl , pokój Łomża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

no tak,teraz ludzie zapoznają się i randkują przez internet.później może jakiś ślub...a później płacz ,bo miało być inaczej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

\"Honoratka\" czasami ludzie są ze sobą latami, biorą ślub \"a później jest płacz, bo miało być inaczej\". Na to nie ma reguły.
Internet to miejsce poznania jak każde inne.
Równie dobrze można poznać kogoś na ulicy, w klubie, przez znajomych itp. Nie jest to gwarantem udanej znajomości. Dana osoba również może nas okłamywać, tak samo jak w internecie. Nie wszyscy są na tyle odważni, żeby podejść do kogoś na ulicy i porozmawiać. Ja jako kobieta nigdy nie traktowałam takich mężczyzn podrywających \"na ulicy\" poważnie.
Na łomżyńskim czacie poznałam swojego męża.
Jesteśmy małżeństwem od 2 lat.
Weszłam tam od tak z samotności, żeby z kimś popisać a bywałam tam średnio raz na rok. Widocznie tak musiało się stać, bo jesteśmy bardzo udanym małżeństwem. Po kilku spotkaniach wiedziałam, że zostanie moim mężem. Przez cały okres narzeczeństwa i obecnie świetnie nam się układa.
Dlatego ulica, sklep, klub, restauracja czy.... internet to miejsce na poznanie miłości jak każde inne.

Pozdrawiam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

Zgadzam się z tobą w końcu nie ważne gdzie się poznało w pracy na wycieczce czy właśnie w internecie ważne co się czuje do drugiej osoby i jak się z nią rozmawia. Sam poznałem moją lube na portalu randkowym http://royal-choice.net Może nie brzmi tak romantycznie jak w brazylijskich telenowelach lub amerykańskich filmach akcji ale osobiście jestem zadowolony z wyniku i jeśli ktoś szuka miłości to internet jest wielkim ułatwieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

jeśli chodzi o s.e.x. no to www.zbiornik.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

REAL

wyjdź z domu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

Sam mam prbolemy aby kogoś poznać na takim portalu

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

Nic nie zastąpi poznania kogoś w realu... te spojrzenia, gesty, kokieteria tego nie ma w Internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

Udało się wam tak kogoś poznać na stałe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

Ja nigdy nie korzystałam z portali randkowych i nawet, gdybym była sama, to na taki krok bym się nie zdecydowała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Portale randkowe

Ja bardzo często korzystam z dobrodziejstw portali erotycznych. Najbardziej lubię umawiać się na seks randki z gorącymi mamuśkami. Niesamowicie mnie to pobudza i pozwala się rozerwać. Na tego typu portalach nie brakuje napalonych kobiet - więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Poznawaj napalone i gorące mamuśki na naszym portalu. Dzięki nam dowiesz się jak aranżować erotyczne randki bez zobowiązań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org