piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka

Jeszcze mam trochę czasu do porodu, więc zbieram informacje gdzie kupić rzeczy potrzebne mojemu maluszkowi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka

Ja większość rzeczy kupiłam na allegro, bo wychodzi o wiele taniej niż u nas w sklepach, których jest niewiele i ceny są kosmiczne. Drobne rzeczy kuiłam na miejscu, ale te droższe, jak wózek, łóżeczko, laktator, sterylizator itp. kupiłam przez internet, wyszło mnie o połowę taniej niż w sklepie. Dużo rzeczy mają w Bajce na Kazańskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka

ja robiłam przez internet , farlandia ( chociaż jest drożej ) i bajka .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka

wiele ciuszków np kupiłam przez olx.pl lub dzieciociuszek.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka

Jesli interesuja Cie ubranka dla dziewczynki Carter,s z Usa body buciki itd to od 6-12 msc posiadam ok 70 sztuk napisz wiecej na e mail smerf-3@tlen.pl b.tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka

Ja kupowałam większość rzeczy na allegro, kosmetyki wanienki itp nieporównywalnie tańsze. Ubranka trochę od Pani tu z forum, trochę z używaka - Cameleona - polecam - jak masz trochę wolnego czasu to można wyszukać naprawdę perełki w super cenie. Kocyk, pościel - Fartlandia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka

Może to coś więcej niż wyprawka, ale może kiedyś pomyślisz o soczkach ze świeżych owoców czy warzyw, które zawierają najwartościowsze witaminy bez środków konserwujących. Ja sama je robię w mojej nowej wyciskarce do soków Hurom.
A czym ona różni się od sokowirówki? Zasadnicza różnica jest taka, że sokowirówka nigdy nie dostarczy tego wszystkiego, czego organizm potrzebuje z owoców. Dzieje się tak, ponieważ urządzenia te pracują całkiem inaczej. Sokowirówka tnie, przecina owoce lub warzywa zatracając to, co najcenniejsze (enzymy, witaminy), a wyciskarka wykorzystując wolnoobrotową technikę wyciskania soku i tłoczenia oraz dzięki wbudowanemu tzw. ślimakowi, pozwala na otrzymanie soku w pełni wartościowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka

wyciskarka jako wyprawka - czasy się zmieniły:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka

Dużo rzeczy lepiej kupić w necie, proszę - http://mamokupmi.pl Porównajcie z cenami na mieście. Wiadomo, że odradzam kupowanie czegokolwiek pochopnie, bo jednak każdą stawkę należy odpowiednio porównać i po prostu sprawdzić czy aby na pewni faktycznie bardziej się opłaca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka

Spierdalac do normalnej pracy a nie wklejac te hujowizny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka

Polecam sklep Żabol na Wojska Polskiego kupisz tam prawie wszystko w rozsądnych cenach. Mimo że Żabol w Łomży jest mniejszy niż widziałam w Zambrowie ale asortyment mają równie duży. Ja kupiłam tam całą wyprawkę i naprawdę jestem zadowolona

martusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka

Także polecam Żabol.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka

Najbardziej opłaca się zamawiać wszystko przez internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić wyprawkę dla dziecka


Masz laktatory razem z akcesoriami w https://neno.pl/. A odciąganie pokarmu z pomocą laktatora elektrycznego bardzo komfortowe. Jeżeli nie chcesz rezygnować z karmienia piersią, ale jednocześnie stworzyć pewien zapas dla maluszka to efektywne rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org