czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Akcesoria dla dzieci

Pytanie do mam gdzie w Łomży oprócz fartlandii mozna kupić luzeczko wozek itp akcesoria dla niemowląt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

Bajka na Kazańskiej. Była też kiedyś hurtownia chyba Scooby 2 na Legionów obok Media Expert, ale nie wiem czy jeszcze jest. Więcej nie kojarzę, ja osobiście oglądałam sobie wszystko w sklepach a dużo taniej zakupiłam na allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

W Jeziorku
a obejrzeć można sobie tutaj :

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=21048601



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

Taki sklep "Swiat Dziecka" na kołłątaja A ja -prawde mówiac wszystkie akcesoria dla swojej córki kupiłam w ostrołece, tez w sklepie "Świat dziecka"na Gorbatowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

Świata Dziecka na Kołłątaja dawno już nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

Bajka na Kazanskiej. Swiat Maluszka czy cos takiego na ks. Janusza od strony rycerskiej, hurtownia Scooby 2 została przeniesiona do 1 czyli na Legionów za Stokrotka, byl jeszcze taki maly sklep julia obok spożywczego społem wjazd od legionów ale nie wiem czy jeszcze jest i to chyba tyle skoro Świat Dziecka zamkniety.. Poza tym sklepy internetowe. Oprócz littlebaby.pl. Osobiście nie polecam no chyba ze przy zamówieniu za pobraniem moze byłoby wszystko ok. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

Po sklepie na Ks. Janusza także nie ma już śladu. Najtaniej i tak wyjdzie zakup na allegro bądź w innym sklepie internetowym jeśli chodzi o zakup wózka czy łóżeczka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

jeśli chodzi o oświetlenie do pokoju dziecięcego to możesz zerknąć sobie tutaj np. http://salonoswietleniowy.pl/Lampy_dzieciece-k75-0-3-default.html moim zdaniem warto większość rzeczy kupić w sieci bo jest znacznie taniej, no i wygodniej, bo nie musimy ruszać się z domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

polecam rynek w Bialymstoku jesli chodzi o wozki, a reszta na allegro i ciuszki w roznych sklepach typu pepco, real, tesco jak sa promocje oczywiscie :) przez 2-3mce mozna spokojnie kupic nie drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

A co powiecie o produktach marki Skip Hop - http://www.calydlamamy.pl/5_skip-hop ? Ja osobiście mam już dosyć sieciówek i szukam jakiś bardziej niszowych, wyspecjalizowanych sklepów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

prosze sprawdzic ceny na pzrecenach w tesco i 5-10-15 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

te kacesoria to raczej nie w 5-10-15 żle przeczytałam temat ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

ja niemal wszystko kupiłam przez internet, znajdź sprzedawcę, u którego kupisz wiele rzeczy na raz, za przesyłkę płacisz tylko raz, i zaoszczędzasz naprawdę dużo pieniędzy. Przykład: za dużą butelkę marki avent zapłaciłam na allegro około 20zł, w fartlandii kosztuje 34 z groszami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

fartlandia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

Najlepiej, najtaniej w internetowym a póżniej narzekają k....a że pracy w łomży nie ma. A poszli do łynternetu pracować darmozjady!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

no wybacz, ale jeżeli ja zajmuje się dzieckiem, a tylko mąż pracuje, to nie dziw się że wolę kupić coś przez internet, i zaoszczędzić. po drugie, jaki sens ma płacenie wyższej ceny za ten sam produkt, który przywiozą Ci w cenie do drzwi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

Skip Hop jest świetny :) Od dłuzszego czasu kupujemy u nich produkty i zabawki. Antek ma roczek i wszystko się dla niego sprawdza. Serdecznie polecam. Bardzo przydatna jest mata edukacyjna, dzięki której dziecko się rozwija i próbuje raczkować. http://skiphop.strefamarek.allegro.pl/ :) Z całego serca polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

Raczkować to mój szwagier i bez maty potrafi. A tą matę to tylko zarzygać można.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

bocian połknął żabę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akcesoria dla dzieci

Odradzam powyższy bieda-sklepik. Dziadostwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org