czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaka drukarnia internetowa?

Podobno w drukarni internetowej są szybciej realizowane zamówienia, a ja chciałbym zamówić trochę kalendarzy ściennych i listkowych. Znacie jakąś drukarnie online?

The best of the best;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Może Openprint? Tutaj masz cennik: www.openprint.pl/ . Jakiś czas temu drukowałem tam kilka rzeczy. Na zamówienie czekasz tam kilka dni. Chociaż widziałem, że również była opcja dopłaty. Mogłeś dopłacić i zamówienie miałeś zrealizowane już na drugi dzień.
Jakość papieru jak i druku jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

The best of the best jest Viperprint.pl , byłam ostatnio na targach w Poznaniu i mieli cała wystawkę z kalendarzy, nawet rozdawali właśnie ścienne i listkowe. Gdyby nie te targi to bym ciemna myślała że tylko kalendarze robią :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Mateuszu drogi .... o tej porze roku nikt nie przyjmie od Ciebie żadnego kalendarza, bo ma je już przynajmniej kilka. Piszesz, że chciałbyś je zamówić. Drogi kolego, taki projekt, potem druk planuje się najpóźniej w m-cu listopad danego roku. Chyba, że palić będziesz nimi w swoim piecu. Zapewne oczywiście wiesz, jaki cel przyświęca takiemu pomysłowi. Oczywiście reklama własnej firmy. Jeżeli jednak chcesz wydać jakiś nakład z Playboy Playmate to ustawiam się w kolejce.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Dajcie już spokój z tymi g.wnianymi reklamami, że admin tego jeszcze nie blokuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Teraz kalendarze to strzał w stopę. Każdy już ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Polecam drukarnię TopDruk24.pl.
Jest to drukarnia z Łomży

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Ja mogę polecić firmę www.reklamalubin.com/używałem jej do ulotek, wizytówek i banerów, niestety nie wiem czy mają w swojej ofercie również kalendarze, należało by to sprawdzić. Firma jest naprawdę dobra i tania, mają nieszablonowe pomysły, a czas realizacji jest również bardzo krótki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Ulotki, wizytówki czy papier firmowy można samodzielnie drukować. Nie potrzeba do tego drukarni, która policzy sobie zapewne sporo, a z jakością może być różnie. Dlatego wystarczy dobra i tania drukarka (np. Epson z ink tank system www.epson.pl/inktanksystem i trochę chęci i można sporo zaoszczędzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

No właśnie nie każdy ma takie chęci i czas. Ale jestem ciekawa ile można zaoszczędzić na takim druku? Ile taki druk kolorowy wychodzi w takich drukarkach Epson? Słyszałam o tym systemie w nich ale nie jestem pewna co do ich jakości uzupełniania i jakości wydruku po napełnieniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Lepiej drukować materiały typu kalendarze, ulotki czy bilbordy w drukarni niż na drukarce szczególnie atramentowej - to raz i nie ma co dyskutować w temacie bo to nie ten poziom. Taniej i szybciej zamawia się druki przez internet i jak wiesz na jakich maszynach i papierze drukarnia drukuje to masz pewność jakości i solidności. Dzisiaj namnożyło się tych \"drukarni internetowych\" które same może drukują cyfrowo czy robią rożne nadruki ale niewiele drukarniani online zapewnia kompleksowe wykonanie druków w offsetowej czyli najlepszej jakości. Jak komuś zależy na niepominięciu rożnych pośredników to polecam drukarnię http://www.drukomat.pl/ - mając dobrze przygotowany projekt i zamawiając druki odpowiednio wcześniej czyli nie kalandarze w grudniu ale we wrześniu/październiku sporo oszczędzimy czasu i pieniędzy. Zawsze też możemy liczyć na jakieś rabaty, darmowa przesyłkę czy inne bonusy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

ADMIN! Widzisz co tu się dzieje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Drukowałam na platformie 3D Designers z tym że od razu zaznaczam w technologii 3D. czas realizacji to 3 dni z dostawą. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Technologia 3D to poezja. :) Dzięki żywicy fotoutwardzalnej cmyk wydruk wiernie odtwarza założenia projektu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Swoja drukarkę wypatrzyłem na stronie electro.pl Nie potrzebuje dużej i drogiej, ponieważ moja firma nie należy do największych. Mała zgrabna w sam raz na biurko Drukarka HP LaserJet Pro P1102 cena moim zdaniem idealna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Kiedy ja potrzebowałam kalendarzy, skorzystałam z oferty www.diary.waw.pl. Można tam znaleźć wiele ciekawych produktów i ceny moim zdaniem są jak najbardziej uczciwe. Co więcej, kalendarze tej firmy są solidnie wykonane. Książkowe np. nie rozsypują, nie rozklejają. Nie ma się do czego przyczepić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Ja polecam drukarnie internetową skyprint.pl Porządne wydruki w rozsądnych cenach, krótki czas realizacji zamówienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

kurde na avans.pl są drukarki tanie jak barszcz ... lepiej nosić jak się prosić ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

jak dla mnie to bardzo dobra drukarnia internetowa jest w warszawie, jestem z drugiego końca Polski aktualnie ale korzystam z niej często i naprawdę jestem zadowolony, konkretnie to ta drukarnia www.klikdruk.pl/kontakt



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Jak drukarnia internetowa to tylko i wyłącznie ta tu http://drukarnia.like08.pl/produkty/druk-ulotek-wroclaw/ świetne projekty i szybka realizacja. Swoją drogą - naprawde byłam zadowlona z usług tej firmy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

lucja te wasze reklamy każdy ma w du...ie . Załóżcie sobie wątek pod tytułem: \"tu wrzucamy płatne linki\" i tam się prześcigajcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Profil użytkownika
Imię (nazwa) użytkownika: Nata1988
Posty: 1
Imię: Natalia




kolejny troll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Nie dziaduj trollu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

My drukujemy wszystko w drukarni internetowej Labcreation - drukują zawsze solidnie, sprawnie i oferują korzystne warunki współpracy stałym klientom. Nowym na start dają -10% na pierwsze zamówienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Niedawno zamawiałam swoje pierwsze w życiu wizytówki i całe zamówienie zrealizowałam internetowo przez serwis drukarnia-prudnik.pl. Dobra drukarnia, robią projekty na porządnej jakości papierze, nie jest to jakieś tanie dziadostwo. Wizytówki wyglądają prestiżowo. Ja już projekt gotowy miałam, podesłałam tylko w formie cyfrowej i tyle, poszło do realizacji i dość szybko dotarł do mnie plik z wizytówkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Drukarnia internetowa to chyba nie dla mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Jesli o kalendarze chodzi to moze empik? oni tez sie tym zajmuja... i ceny maja fajne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Jakoś mnie to nie zachęciło szczerze mówiąc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Całkowicie popieram mojego poprzednika... Nic dodać, nic ująć...

Poprawnie sformułowany problem, zawiera swoje rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Ja współpracuje z Enveloper, druk jest dobrej jakości, wszystkoz zawsze na czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Wam się nie zdarzyło a mi odwrotnie. Odradzam. Zwykła tandeta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

A czy ktoś wie gdzie zamówię profesjonalne farby do drukarni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Jeśli szukasz drukarni online, zwróć uwagę na opinie innych klientów oraz ocenę jakości usług. Sprawdź również, czy drukarnia online oferuje obsługę klienta i możliwość kontaktu w razie pytań lub problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://www.elanders.pl/co-drukujemy/druk-katalogow , na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej drukarni wysokich nakładów Elanders. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka drukarnia internetowa?

Szukacie firmy która oferuje druk? Polecam https://cyfrowo.com.pl/product/naklejki-na-rolce oni mają rozbudowany park maszyn, który pozwala im na tworzenie etykiet i naklejek na rolce. Mogą też drukować dla was katalogi, wizytówki, plakaty czy ulotki. Warto poznać ich ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org