sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kardiolog - dobry - Łomża

Czy w Łomży znajdę dobrego kardiologa? Proszę o radę i wskazanie danych teleadresowych, dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - dobry - Łomża

Najlepszy jest doktor Krynicki nie tylko w Łomzy,on jezdzi przeprowadzac operacje do Bialegostoku i innych miast,przyjmuje w szpitalu,tel.nie mam

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - dobry - Łomża

doktor Kielich; przyjmuje na pieknej w srody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - dobry - Łomża

jest dobry na Makowej (rejestracja) a przyjmuje na osiedlu

er

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - dobry - Łomża

na Pięknej jest dobry poniżej ronda po lewej, na co dzień w Ostrołęce w szpitalu pracuje

chyba się zagalopowałaś z tym Białymstokiem i operacjami tam

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - dobry - Łomża

a.n.d.y - jak nazwisko ww. lekarza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - dobry - Łomża

to jest wlasnie dkt.kielich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - dobry - Łomża

Na ul. Pięknej w Komedzie przyjmuje chyba trzech kardiologow, stąd pytam o nazwisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - dobry - Łomża

...jakie operacje miałby robić Krynicki...?! toż on nie jest chirurgiem, ani tym bardziej kardio-chirurgiem, naumiał się tylko robić badanie inwazyjne zwane koronarografią i wszczepia nowszej generacji rozruszniki, czego do tej pory w Łomży nie było. Teraz jak dorwą pacjenta z jakimikolwiek podejrzeniami o wieńcówkę bez zastanowienia proponują tylko koronarografię bo to dobrze płatne przez NFZ jest badanie. Jeden znajomy nie zgodził się na to i przeniósł się do ProMedPol na Wojska Polskiego gdzie leczy go dr nauk medycznych, córka pierwszego ordynatora kardiologi szpitala w B-stoku na ul. C. Skłodowskiej, która podważyła diagnozę choroby wieńcowej, a na badania tam czekał po kilka tygodni zamiast po 6, 8 m-cy w przychodni szpitalnej.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - dobry - Łomża

Paplik, jak nazwisko tej lekarki z ProMedPola?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - dobry - Łomża

Nie wiem, bo ja się tam nie leczę, wiem, że przyjeżdża z Białego i nosi dwa nazwiska ( chyba Stogowska-Nikiciuk jeśli nie przekręcam) i tytuł doktora nauk medycznych ze specjalnością kardiologa. Więcej takich chyba tam nie ma więc łatwo ustalić w recepcji, a przyjmuje zarówno na NFZ (trzeba poczekać) i odpłatnie. Zaordynowała wszystkie badania, niektóre powtarza, dobrała jeden lek, po którym objawy ustąpiły, choć nie od razu.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Kardiolog dobry

świetny kardiolog to ciężka sprawa, ja sam ze swoją mamą jeździłem trochę miała potworny problem z nadciśniem, a że ma choroby towarzyszące to ciężko było to opanować, a raczej kijowych lekarzy mieliśmy. Aż trafiłem na tego lekarza http://www.kardiologkoscierzyna.com.pl/kontakt co prawda to jest kardiolog w kościerzynie, ale naprawdę warto dla dobrego lekarza jechać wszedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog dobry

Świetnych lekarzy mają w poradni kardiologicznej http://cardioteam.pl/ . Ogólnie jest to przychodnia która działa już ponad 50 lat, super sprawa. Pomimo tego ile lat ta przychodnia działa, to cały czas nadążają z obecną technologią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - dobry - Łomża

Świetnych lekarzy mają w poradni kardiologicznej http://cardioteam.pl/ . Ogólnie jest to przychodnia która działa już ponad 50 lat, super sprawa. Pomimo tego ile lat ta przychodnia działa, to cały czas nadążają z obecną technologią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kardiolog - dobry - Łomża

O zgrozo strach pomyśleć jak wyglądają ich usługi skoro nie stać ich na profesjonalną reklamę tylko płacą trollom by ich chwalili.
Radzę dwa razy się zastanowić ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org