niedziela, 05 grudnia 2021 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wózek widłowy - elektryczny - Toyota, Nissan, Still czy jeszcze coś innego?

Czy ktoś tutaj ma może doświadczenia z elektrycznymi wózkami widłowymi?
Maksymalny udźwig do 2 ton, wysięgnik do 3 metrów i to właściwie tyle z wymagań.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Wózek widłowy - elektryczny - Toyota, Nissan, Still czy jeszcze coś innego?

Robiłem kurs na wózek widłowy z UP - jeździłem zarówno na Linde oraz Still i ten ostatni wydawał mi się bardziej solidny. Poza tym poczytaj na forach typu elektroda (sporo kumatych użytkowników), tam też znajdziesz podobne opinie. Nie wiem czy odwiedzałeś ich witrynę http://www.still.pl/. Dodam, że mają też dobry serwis, gdyby coś się działo to możesz liczyć na szybką naprawę.

Sprawdź sobie wózki widłowe od Toyoty, osobiście uważam, że bardzo okej są. Wiem, że mają zarówno elektryki, jak i spalinówki, z udźwigiem do 1500 do 2500 ton i nawet mocniejsze. Nie chcę tutaj linkować, ale wejdź sobie na stronkę firmy CWW Blum - ja się u nich zaopatrzałem - tam na stronce są informacje na temat tego co, jak i (chyba) za ile. A sama firma też godna polecenia jako dostawca takiego sprzętu.

Na internecie masz różne oferty dealerów. W sumie jak miałbym coś polecać to faktycznie, te z Toyota-Widłowe są dobre. Ale to już musisz przejrzeć ofertę sam i zobaczyć czy Tobie będą odpowiadać.
Jak chcesz to zostawiam ci jeszcze niezły artykuł o paleciakach elektrycznych: http://www.tvbraniewo24.pl/aktualnosci/1032,paleciak-elektryczny-czyli-jak-tanio-i-szybko-ulat
to może trochę Ci podpowie na co zwracać uwagę itd.

Dla tych, którzy nie znają się na wózkach widłowych, a chcą kupić czy wypożyczyć, polecam skontaktować się z tą firmą https://irapol.com.pl/ Pełen profesjonalizm w doborze odpowiedniej maszyny.

Ja właśnie się zastanawiam, czy robić uprawnienia. Trudny ten kurs wózki widłowe? Podobno nie jakoś bardzo. Może ktoś był ostatnio i podzieli się wrażeniami :)

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0