czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lata 80-te

Jako człowiek z tamtych czasów mam pytanie bo smakował mi blok czekoladowy z tamtych lat - czy teraz w Łomży można coś takiego kupić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lata 80-te

nie wiem jakby teraz go zrobili ale by i tak nie smakował tak samo, a jeżeli chodzi o pytanie nie rzucił mi się jakoś w oczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lata 80-te

Ja tam wolę kiebaba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lata 80-te

blok czekoladowy był w tesco, być może jeszcze jest ale to nie będzie już ten sam smak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lata 80-te

Teraz mozna kupic wszystko tylko jakiej jakosci.Towar ma duzy okres waznosci.Szprycowany jest chemia.Wszystko ladnie opakowane a w srodku g...o.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lata 80-te

Zrób sam. Oto sprawdzony przepis. http://zpierwszegotloczenia.pl/przepis/blok-czekoladowy Ja sama osobiście wolę z samymi herbatnikami. Pozdrawiam i smacznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lata 80-te

Jest blok czekoladowy na ul Długiej w sklepie spożywczym.Jak idziesz od ul krótkiej to pierwszy sklep po prawej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lata 80-te

Kiedyś widziałam w piekarni Zalewska obok sp 10, ale nie wiem, czy nadal mają w sprzedaży. Możesz zapytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lata 80-te

Autor: zielona_biedronka hmmm nowa piekarnia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lata 80-te

Autor: zielona_biedronka nastepna malo sprytna ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lata 80-te

Autor: zielona_biedronka idz do kosciola zamiast tej piekarni i pomodl sie za swoja rodzine i Jerzy Aleksander Popiełuszko i skoncz pierdo....c glupoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org