niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dmuchawa do liści - skuteczna?

Czy przy pomocy dmuchawy można skutecznie pozbyć się liści? Do tej pory głównie się grabiło - ale to czasochłonny sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dmuchawa do liści - skuteczna?

Praca z odkurzaczem jest bardzo męcząca . Za to dmuchawy to wspaniała rzecz . Można zdmuchnąć liście z trudno dostępnych miejsc np . pod krzewami czy z rabat żwirowych . Oczywiście musi to być dmuchawa mała , lekka i o dużej mocy . Ja mam taką i bez niej nie widzę pracy jesienią w swoim ogrodzie . Mam ją kilka lat ( nie wiem czy jeszcze produkowana ) i posiada zestaw do odkurzania , który trzeba było dokupić osobno . Nie była tania ale za jakość trzeba płacić ale opłacało się zainwestować .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dmuchawa do liści - skuteczna?

Nie widziałem elektrycznych ale spalinowe dają sobie radę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dmuchawa do liści - skuteczna?

Odradzam wszelkie elek.(tez sa) tylko spalinowki jak ma sie nie psuc i na lata to tylko STIHL-a..cena odstrasza od zwyklych ale jak widze ludzi co nie moga odpalic
sprzetu lub sie mecza bo zaoszczedzili to az mi ich zal..zaraz ktos napisze ze ma tania i super..ok..to moje zdanie z doswiadczenia w tym temacie

Ordo et pax

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dmuchawa do liści - skuteczna?

Popieram kolegę powyżej.
Niemniej na mniejszą działkę na pewno sprawdzi się dmuchawa elektryczna. Jest również tańsza.
Sam mam takiego Bosha:
http://nexterio.pl/15613,15558,15558,Maszyny-ogrodowe_Dmuchawo-odkurzacze.html

Nie jest to fortuna a jednak duża wygoda jesienią. Szczególnie kiedy masz dość gęsto zasadzony ogród.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dmuchawa do liści - skuteczna?

pytasz, bo pewnie ostatnio w Biedronce za 100zł kupiłeś elektryczną ?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dmuchawa do liści - skuteczna?

Uważam, że dmuchawa do liści,to niezbyt wynalazek.Zatruwa środowisko i straszny hałas. Nie chciałabym mieć takiego sąsiada, co gania liście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dmuchawa do liści - skuteczna?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org