piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie w Łomży meble kuchenne??

Mam pytanko ogólne gdzie w Łomży mozna zamowic kuchenne meble pod wymiar??
A co powiecie na firme kuchenne-zabudowy.pl ktora sie miesci na rogu al.Legionow i Pilsudskiego???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Dobra firma, robią pod wymiar i materiał do wyboru doskonały, robili u mnie i jestem zadowolona

er

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

DOMINIK MEBLE
Janowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

mi robił EDWAL z Konarzyc ,jestem mega zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

polecam - Waldemara Chilińskiego z Woziwodzkiej 18, tel. 602769551. jestem bardzo zadowolona z mebli, bardzo staranne wykonania i miła obsługa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Witam, mi robił meble stolarz z Zambrowa.Robił powoli ale dokładnie i cenowo to w Łomży dużo drożej kosztowała mnie ta zabudowa. 696194406

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

na Nowogrodzkiej pan Cekała- dokładnie i szybko. Na meble czekałam jakieś 3 tygodnie bo inne montaże się opóźniły. Szybko, Dokładnie i profesjonalnie. Innym fachowcom się połowa sprzętów nie mieściła w mojej kuchni a oni dali radę :) Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

ja polecam na rogu al.Legionow i Pilsudskiego ********* obsługa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Ja również polecam Pana W. Chilińskiego ze STOLWALDU. Solidny fachowiec. Jeśli meble na zamówienie, to tylko u niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Kuchnie.pl - zamówienie na wymiar z sieci. Musisz tylko wiedzieć czego chcesz i samodzielnie stworzyć sobie odpowiedni projekt. W ten sposób te meble będą dużo tańsze, a wykonane z dokładnie tych samych materiałów, a to rzeczywiście się opłaca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Mi robił stolarz z Piątnicy, nawet szkło z wzorem załatwił gdzieś W Polsce. Full wypas. Projekt byl mój bo nie chciałem mieć kuchni jak u większości gdzie szafeczki wiszą nad blatem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

A mnie nie przeszkadza że kto ma takie meble jak ja - a co to za różnica? Najważniejsze, że projekt mnie się podoba - pozostałe kwestie absolutnie nie mają dla mnie znaczenia ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Hehe... śmieszne. To że nikt inny nie ma takich samych mebli jest prawie niemożliwe.
Nawet jeśli ten projekt przygotowałeś całkowicie samodzielnie - ktoś ma podobne pomieszczenie i na pewno też miał podobny pomysł.
Nie bądź proszę naiwny ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Ludzie lubią sobie szukać problemy na siłę - tym bardziej tak głupie. Podobne meble do tych jakie mamy widziałem w sieci kilka razy, więc pewnie wiele osób ma bardzo podobne, ale co mnie to interesuje? Niech sobie mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Zamów sobie meble przez internet. Możesz zrobić wycenę w sieci- http://www.kuchnie.pl/ i zamówić to co chcesz. Zaoszczędzisz kilka ładnych tysięcy. Mają meble dobrej jakości- u nas sprawdzają się bardzo dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

witam
mi robił meble do kuchni BODEXMEBLE ul Żabia obok meblux projekt w cenie bardzo dobry materiał i wogóle zreszto robi nie tylko kuchnie lecz wszystkie meble przedpokoje sypialnie łazienki wszystko ceny najtańsze polecam numer podam po napisaniu na priv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Z całą pewnością polecam meble na zamówienie u p.Karola Koszykowskiego jest to zakład stolarski w Podgórzu. Było to moje pierwsze zamówienie a dzięki fachowej pomocy p.Karola i fajnym rozwiązaniom to wszystko nie było takie straszne jak mi się wydawało przed zamówieniem. Muszę jeszcze dodać że w ofercie jest projekt i aranżacja gratis do każdego zamówienia. Polecam miło szybko SOLIDNIE!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

A może jest gdzieś w Łomży komis meblowy??? Tak z innej beczki... potrzebuję do wynajmowanego mieszkania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

W Łoży masz oddział Studia Meblowego Max Kuchnie ;) Oni zajmują się robienie mebli kuchennych na wymiar, a znaleźć ich możesz na Wojska Polskiego. Sama korzystałam z ich usług, z tego też względu dziele się wiedzą i doświadczeniem bo mi osobiście bardzo podoba się efekt końcowy :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Jeśli chodzi o wystrój wnętrza dodatkowo można zadbać o porządne rolety Gliwice np. www.libertaokna.pl razem z meblami mogą tworzyć stylistyczną całość. Podczas wykańczania domu warto zwracać uwagę na takie szczegóły. Mieszkanie staje się bardziej ciepłe i przytulne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Galeria przykładowych kuchni - http://www.aranzacjekuchni.com.pl/kuchnie-nowoczesne] Najlepiej przejść się po kilku firmach i na tej podstawie prosić o wycenę. Wtedy powinno się Wam udać dużo łatwiej znaleźć wykonawcę. I oczywiście - poproście o zdjęcia przykładowych realizacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Ja kupowałem meble przez internet w LeroyMerlin .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Jam meble kuchenne mam w kuchni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Warto też popytać specjalistów z tej dziedziny. Jestem pewien, że będą w stanie pomóc.

W realnym świecie wszyscy zmuszają się nawzajem do różnych rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

a czy ktoś z was kupował baterię kuchenną retro? znacie firmę armaret.pl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Co jest *****, reklama XD Copy paste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org