niedziela, 01 sierpnia 2021 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie w Łomży meble kuchenne??

Mam pytanko ogólne gdzie w Łomży mozna zamowic kuchenne meble pod wymiar??
A co powiecie na firme kuchenne-zabudowy.pl ktora sie miesci na rogu al.Legionow i Pilsudskiego???

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: gdzie w Łomży meble kuchenne??

Dobra firma, robią pod wymiar i materiał do wyboru doskonały, robili u mnie i jestem zadowolona

er

DOMINIK MEBLE
Janowo

mi robił EDWAL z Konarzyc ,jestem mega zadowolona.

polecam - Waldemara Chilińskiego z Woziwodzkiej 18, tel. 602769551. jestem bardzo zadowolona z mebli, bardzo staranne wykonania i miła obsługa.

Witam, mi robił meble stolarz z Zambrowa.Robił powoli ale dokładnie i cenowo to w Łomży dużo drożej kosztowała mnie ta zabudowa. 696194406

na Nowogrodzkiej pan Cekała- dokładnie i szybko. Na meble czekałam jakieś 3 tygodnie bo inne montaże się opóźniły. Szybko, Dokładnie i profesjonalnie. Innym fachowcom się połowa sprzętów nie mieściła w mojej kuchni a oni dali radę :) Polecam

ja polecam na rogu al.Legionow i Pilsudskiego ********* obsługa

Ja również polecam Pana W. Chilińskiego ze STOLWALDU. Solidny fachowiec. Jeśli meble na zamówienie, to tylko u niego.

Kuchnie.pl - zamówienie na wymiar z sieci. Musisz tylko wiedzieć czego chcesz i samodzielnie stworzyć sobie odpowiedni projekt. W ten sposób te meble będą dużo tańsze, a wykonane z dokładnie tych samych materiałów, a to rzeczywiście się opłaca.

Mi robił stolarz z Piątnicy, nawet szkło z wzorem załatwił gdzieś W Polsce. Full wypas. Projekt byl mój bo nie chciałem mieć kuchni jak u większości gdzie szafeczki wiszą nad blatem.

A mnie nie przeszkadza że kto ma takie meble jak ja - a co to za różnica? Najważniejsze, że projekt mnie się podoba - pozostałe kwestie absolutnie nie mają dla mnie znaczenia ;-)

Hehe... śmieszne. To że nikt inny nie ma takich samych mebli jest prawie niemożliwe.
Nawet jeśli ten projekt przygotowałeś całkowicie samodzielnie - ktoś ma podobne pomieszczenie i na pewno też miał podobny pomysł.
Nie bądź proszę naiwny ;-)

Ludzie lubią sobie szukać problemy na siłę - tym bardziej tak głupie. Podobne meble do tych jakie mamy widziałem w sieci kilka razy, więc pewnie wiele osób ma bardzo podobne, ale co mnie to interesuje? Niech sobie mają.

Zamów sobie meble przez internet. Możesz zrobić wycenę w sieci- http://www.kuchnie.pl/ i zamówić to co chcesz. Zaoszczędzisz kilka ładnych tysięcy. Mają meble dobrej jakości- u nas sprawdzają się bardzo dobrze.

witam
mi robił meble do kuchni BODEXMEBLE ul Żabia obok meblux projekt w cenie bardzo dobry materiał i wogóle zreszto robi nie tylko kuchnie lecz wszystkie meble przedpokoje sypialnie łazienki wszystko ceny najtańsze polecam numer podam po napisaniu na priv

Z całą pewnością polecam meble na zamówienie u p.Karola Koszykowskiego jest to zakład stolarski w Podgórzu. Było to moje pierwsze zamówienie a dzięki fachowej pomocy p.Karola i fajnym rozwiązaniom to wszystko nie było takie straszne jak mi się wydawało przed zamówieniem. Muszę jeszcze dodać że w ofercie jest projekt i aranżacja gratis do każdego zamówienia. Polecam miło szybko SOLIDNIE!!

A może jest gdzieś w Łomży komis meblowy??? Tak z innej beczki... potrzebuję do wynajmowanego mieszkania.

W Łoży masz oddział Studia Meblowego Max Kuchnie ;) Oni zajmują się robienie mebli kuchennych na wymiar, a znaleźć ich możesz na Wojska Polskiego. Sama korzystałam z ich usług, z tego też względu dziele się wiedzą i doświadczeniem bo mi osobiście bardzo podoba się efekt końcowy :).

Jeśli chodzi o wystrój wnętrza dodatkowo można zadbać o porządne rolety Gliwice np. www.libertaokna.pl razem z meblami mogą tworzyć stylistyczną całość. Podczas wykańczania domu warto zwracać uwagę na takie szczegóły. Mieszkanie staje się bardziej ciepłe i przytulne.

Galeria przykładowych kuchni - http://www.aranzacjekuchni.com.pl/kuchnie-nowoczesne] Najlepiej przejść się po kilku firmach i na tej podstawie prosić o wycenę. Wtedy powinno się Wam udać dużo łatwiej znaleźć wykonawcę. I oczywiście - poproście o zdjęcia przykładowych realizacji.

Ja kupowałem meble przez internet w LeroyMerlin .

Jam meble kuchenne mam w kuchni.

Warto też popytać specjalistów z tej dziedziny. Jestem pewien, że będą w stanie pomóc.

W realnym świecie wszyscy zmuszają się nawzajem do różnych rzeczy

a czy ktoś z was kupował baterię kuchenną retro? znacie firmę armaret.pl?

Polecam zernkać sobie do dwóch miejsce
ikea - ma ciekawe baterie retro w chromie oraz w mosiądzu
jak również do firmy Omnires, mają ciekawą serię Art deco, niektóre baterie retro są bardzo przesadzone, tutaj mamy coś ciekawszego.

Wracając do tematu mebli, polecam porównać sobie firmy, zobaczyć na jakich materiałach pracują oraz poczytać sobie o nich opinie. Meble na wymiar warto kupować nie tylko na zamówienie:
http://housedecor.pl/meble-na-wymiar-nie-tylko-do-kuchni/

Zanim się zdecydujesz to sprawdź najpierw gotowe meble kuchenne. Są dużo tańsze a też bez problemu dopasujesz je nawet do małej i wąskiej kuchni. Polecam https://www.mirjan24.pl/82-meble-do-kuchni, tam mają największy wybór w rożnych stylach to łatwiej będzie ci wybrać.

Myślę, że taką kuchnię ciężko będzie samemu tak dopasować aby była funkcjonalna i ładna. Niestety ale wiele mebli z paczki wcale nie jest tak praktycznych oraz mają zazwyczaj sztywne wymiary.
Lepiej już jest dopłacić i zamówić sobie porządne meble na wymiar, które zazwyczaj są o wiele lepszej jakości niż te gotowe.
Nie musicie przy tym zamawiać w studio mebli kuchennych - meble takie mozna zamówić również w markecie, polecam wybrać się do Leroy merlin - na tej stronie mozecie przejrzeć sobie ich kuchnie modułowe Wszystko bardzo ładnie wymierzone, Kuchnia nowoczesna, stylowa, dobrze rozplanowana dzięki czemu korzystanie z niej jest przyjemnością.
Projekt został przygotowany z dużym zaangażowaniem ( mozna umowić się na projektowanie w sklepie, co polecam bo projektant doradzi, jakie szafki wstawić i gdzie).
Poniżej zdjęcia kuchni podobnej do mojej

Co jest *****, reklama XD Copy paste.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0