sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poszukuję wokalistki

Witam.
Poszukuję wokalistki która mogła by dograć wokal do muzyki. Utwór utrzymany w klimacie house. Tekst w języku angielskim więc oczekuję dobrej wymowy w tym języku. Poniżej krótkie demo utworu. Chętne osoby prosze o pozostawienie adresu email. Odezwe się. Pozdrawiam

Link do dema utworu
http://www73.zippyshare.com/v/99476070/file.html

..::ringostar::..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję wokalistki

Już myślałem że będzie coś oryginalnego, jak bardzo się przeliczyłem :(
btw, hausow z taka melodia jest ww uj i jeszcze wiecej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję wokalistki

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję wokalistki

do oryginalności mój drogi kolego sama muzyka nie wystarczy :-) Własnie dlatego potrzebny bedzie tutaj wokal. Pozdrawiam

..::ringostar::..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję wokalistki

a z językiem arabskim też można??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję wokalistki

jezyk francuski najlatwiejszy szybciej znajdziesz ludzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję wokalistki

To forum to jednak nie najlepsze miejsce na tego typu ogloszenia... Ostrzegano mnie przed takimi co maja g...o do powiedzenia a najwiecej sie udzielają. To wlasnie przez takich ludzi ten kraj spada na psy :/ Przykra sprawa... Krytyka owszem ale jakas sensna... Transponder masakra to Twoja wypowiedz. Jesli chcesz juz wyrazic swoje zdanie to najpierw zastanow sie co chcesz napisac a dopiero pozniej siadaj do klawiatury... hitahi i sherlock? Po co te wpisy? malo smieszne i nic nie wnosza do tematu... czasami warto skorzystac z przyslowia ...\"a milczenie złotem\" Temat do zamkniecia bo nie chce mi sie czytac mądrali ktorzy nie sa w zaden sposob zwiazani z tematem a najwiecej sie udzielaja. Mimo wszystko dziekuje za zainteresowanie :] Pozdrawiam

..::ringostar::..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję wokalistki

\"do oryginalności mój drogi kolego sama muzyka nie wystarczy :-) \"

I tu sie wlasnie mylisz... jezeli zrobil bys ciekawa melodie, samo to by wystarczylo ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org