sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
optyk

Witam. Chciałabym znać opinię, który optyk w Łomży jest w miarę tani, ponieważ potrzebuję pierwszych okularów dla dziecka. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

Polecam Optyk Pryzmat na al.Legionów kolo Kontaktów. Ceny przystępne, pani świetnie dobiera oprawki, czas realizacji nie jest długi. Kupiłam tam chyba juz 4 pary okularów korekcyjnych, z każdych byłam zadowolona, z tych które obecnie noszę najbardziej. Jeśli mowa o drobnych poprawkach typu podkręcenie nosków itp, nie ma z tym problemu. Pracują tam dwie panie, za każdym razem obsługiwała mnie pani z czarnymi włosami, chyba do ramion, niższa. Obsługa świetna. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

dobry temat tez jestem zainteresowana ,dziekuje za odpowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

P. Siemion na Małachowskiego 8

karaluch

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

Przy Al. legionów 32 naprzeciw parku, jest fajny optyk, wybór oprawek duży dla dzieci jak i dla dorosłych. Realizują zniżki z NFZ. Sama tak kupowałam okulary dla siebie i synów, jestem bardzo zadowolona. POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

Polecam optyka koło Kontaktów
Ta pani z czarnymi włosami niska super doradzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

Jeśli chodzi o niskie ceny to optyk na Małachowskiego w ciągu sklepów. Dość tanio jest jeszcze koło Kontaktów. Najdrożej pod filarami na Starym Rynku i w Saloniku Optycznym na Ks. Anny. Lokoo Optyk na Al. Legionów naprzeciwko parku mam mały wybór oprawek i ceny wysokie. Optyk koło Epoki też dość drogo. Na Dmowskiego i koło Kauflanda ceny przeciętne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

zielona_biedronka piszę się LOOKO OPTYK, jesteś chyba ich konkurencją, bo mają bardzo duzy wybór oprawek i w przystepnych cenach. Jak dla Ciebie około 400 sztuk do wyboru to za mało to jedz do hurtowni tam będziesz miała większy :) Kupiłam u nich oprawke za 119 zł bardzo ładną, Polecam każdemu ten optyk kto tylko mnie pyta. Al. legionów naprzeciw parku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: optyk

Jak sytuacja wygląda w 2019? Potrzebne mi okulary. Optyk u którego ostatnio robiłam chyba zamknął salon (ten koło Cendrowskich). Dużo ludzi poleca te czołowe marki, bo jak się coś popsuje to naprawią, ale wiem, że są sytuacje, w których i tak nie naprawią, bo np. już nie ma części do danego modelu. Więc cóż, na okularach nie siadam, kryterium: niezbyt wygórowana cena i wygląd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org