niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rolety

Witam, urwały mi się łańcuszki u rolet, może wiecie, gdzie w łomży dokupię. Rolety były robione na zamówienie kilka lat temu, u Pana, który już się tym nie zajmuje, ale te łańcuszki są chyba takie same we wszystkich roletach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

cale rolety tylko teraz kupisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

na Bema sa dwie firmy,zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Z rok temu na ul.Nowogrodzkiej, kiedyś co była Policja w barakach, tam dokupowałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

za barem 777 tam pytaj bo na bema to nic niema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

tylko strefa szczegolnego dozoru policji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

jankes durniu! rolety pod DONERS KEBABY i pod NORDCOM(druga fma nazwy nie pamietam),trollu internetowy nie wprowadzaj ludzi w blad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Wmrowce ostatnio kupiłam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

nowogrodzka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Autor: zxcv4 (---.lomza.vectranet.pl) Data: 20-05-14 16:34

niewzywaj boga nadaramnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

na Sikorskiego, w sklepie z wyposarzeniem wnętrz, ja kupowałem bodajże za 14 zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolety

Ja jeszcze nie mam rolet, ale myślę, że w najbliższym okresie czasu znajdą się one również i u mnie. Bardzo spodobało mi się to co przeczytałem w artykule https://klasterbudownictwa.pl/jak-zamontowac-rolety-rzymskie-na-suficie/ i już sam montaż rolet rzymskich na suficie nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org