wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co dalej z ŁKSem?

Trener Mirosław Dymek podjął decyzję o rezygnacji z pracy w ŁKS-ie 1926 Łomża i powrócił do Kalisza, gdzie podpisał roczną umowę na prowadzenie II-ligowej Calisii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

ŁKS „rozpoczął” przygotowania

Tylko trzech piłkarzy wzięło udział w pierwszym po przerwie urlopowej przerwie treningu Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. Bardzo skromna grupa zawodników....
http://4lomza.pl/index.php?wiad=34427

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

Je(b@c lks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

sam się "Je(b"



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

W tym mieście niedługo już nic nie będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

no właśnie takie miasto i ten klub aż żal patrzeć jak spada na dno czy nikt się nie może za to wziąć

kris

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

kris sam wez najlepiej :D
Klub jest nirentowny i tyle, jak mozna dokladac w nieskonczonosc z pieniedzy podatnikow?? Jak nie idzie to zamknac i obiekt oddac dzieciakom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

a do Zus-u nie zamykaja

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

je(b@c Elopa i kake też pajaca który niby się orientuję... Stado .ebili!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

je@ać Darka1638 i całą rodzine, pod rynsztok z tym twoim lksem z twojego maila dzieciulu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

tu już nie można mowic ze ten statek tonie... on już dawno zatonal i porasta glonami... z takim traktowaniem zarządem itp. itd. to nawet wychowankowie nie będą chcieli wziąć tego na swoje barki i dograc sezon do końca. Pierwsza sprawa szukac prezesa który umie zarzadzac a nie tylko pierdziec w stolek i przedstawiać swoja prace w teczowych kolorach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

dobry prezes niczego nie zmieni.potrzebni sponsorzy i dobra wola ratusza.

"pod rynsztok"też niezłe określenie i jakież to poprawne ;-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

walka o utrzymanie w okręgowce :) Prawie co rok walka o utrzymanie. Poziom podl-warm na tle innych III lig to tragedia :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

to prawda,ale mieliśmy i lepsze okresy.ponoć nadzieja umiera ostatnia...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

Co dalej? Veneda sponsoruje i do ligi mistrzów !!! he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

Wolny niewolnik ty komunisto :) dobra wola ratusza? Hahah czyli chcesz opłacać ten klub z podatków ludzi? Myślisz ze to rozwiązanie? Jeśli tak to zapisuj się do PZPR towarzyszu. Klub musi utrzymać Sam, jeśli nie jest w stanie to zamknąć i tyle. Pieniądze z budżetu nie mogą iść na takie sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

Wygląda na to, że w końcu zarząd doszedł do porozumienia z zawodnikami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

Dokladnie dobra wola ratusza to danie jakiejś tam kwoty z budżetu ale to kropla w morzu. Klub powinien być prowadzony w taki sposób aby moc zapewnić sobie byt. Moim zdaniem Łomży bez strategicznego sponsora nie stać na 2 lige ale na absolutny top 3 ligi jak najbardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

chyba wdepnąłem w KAKĘ.poszukaj kako,bo już kiedyś omawialiśmy ten temat.ile dają inne ratusze na sport w mieście,ile daje nasz itd.dobra wola tej instytucji,to jeden z elementów.a z drugiej strony to wolałbym,żeby trwonili moje podatki na ŁKS,niż na premie dla pierdzistołków z ratusza,czy na jakieś wieżowce dla jakiegoś tam parku przemysłowego.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

Ten mural o ŁKS dotyczy tego z Łodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

Wolny niewolnik, to idź i płac darowiznę baranie a nie rzadzisz się za czyjąś kasę. Powiem brzydko: w ***** mam ile dają inne ratusza, takie same komuchy jak i ty. Nigdy w tym kraju nie będzie dobrze dopóki takie barany będą, jak można być takim naiwniakiem. Człowieku niech ratusz się zajmie podstawowymi zagadnieniami i obniżeniem podatków bo jest bieda a nie lozeniem kasy na ŁKS bo ty wolisz. Jak wolisz to idź i płac ze swojej pensji, ale nie nakręcaj w to ludzi którzy ledwo wyrabiają do pierwszego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

KAKA
ratusz może obniżyć twoje podatki?skoro tak myślisz,to sam żeś baran.jak ci brakuje do pierwszego,to planuj wydatki do czwartego.może wówczas do pierwszego ci starczy.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

przegrali z Rumia Gołdap jedną bramą

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

Chcecie pomoc wiec przekazcie 1procent podatku na wsparcie LKS-u

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

Z ich fachowym podejściem do wydawania kasy bylaby to ostatnia moja propozycja przekazania 1%. Już lepiej dac na schronisko, dom dziecka czy inna instytucje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

Faktycznie, psy ważniejsze niż człowiek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

faktycznie ważniejsza pomoc zwierzakowi niż roztwonienie kasy przez nieudacznikow...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z ŁKSem?

Wolny niewolnik, a jednak może :) dlatego niektórym ludziom zależy na mieszkaniu w obrębie gminy piatnica. :*
Nie zmienia to faktu ze ŁKS to kolesiostwo, pranie i roztrwanianie kasy podatników. To bardzo niezdrowe zjawisko

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org