wtorek, 11 sierpnia 2020 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
podolog

witam,
czy orientuje się ktoś, czy w Łomży jest gdzieś gabinet podologa, lub czy jakiś gabinet kosmetyczny wykonuje podobne usługi?
Dzięki za wszelkie informacje.Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

Ja się tym zajmuję - zapytanie jest stare, ale jeśli ktoś dalej potrzebuje takich usług to śmiało piszcie. Doświadczenie mam spore, wielu klientom udało się pomóc. Zostawiajcie kontakt do siebie w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

Czy w okolicy otwarto jakiekolwiek miejsce w którym faktycznie można teraz zrobić szkolenie zawodowe? Jeśli tak, to napiszcie proszę gdzie dokładnie i na jakich zasadach. Chodzi o pracownika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

Ja uważam, że lekarz podolog to osoba, która może nam pomóc nie tylko pod względem estetycznym, ale również zdrowotnym. Niestety wciąż w Polsce mało jest dobrych gabinetów. Ja znalazłam jeden http://agnieszkakaszuba.pl/ Myślę, że warto umówić się np. na pedicure medyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

Podologia w Polsce zrobiła się bardziej popularna, bo przeglądając wątki na róznych forach widać, że w niema każdym mieście nawet średniej czy małej wielkości jest jakiś godny polecenia gabinet. Obecnie wystarczy tylko poszukać. Ja mam doświadczenia z podologiem na Śląsku https://ortomedicum.pl/ - jak ktoś akurat w tych rejonach poszukuje, to polecam Ortomedicum. Ja akurat leczyłam płaskostopie, miałam robione komputerowe badanie stóp, ale zabiegi czysto kosmetyczne także sa tam wykonywane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

Grizrlda spróbuj leczyć się na głowę trollu. Odradzam pseudo firemki , kryte płacą by je zachwalać. To świadczy dobitnie o braku profesjonalizmu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

No na śląsk to raczej daleko, ja mam sprawdzony Gabinet podologiczny w Warszawie- Gabinet zdrowej Stopy jak Sady Żoliborskie. Przyjmujte tu pani Agnieszka Kowalewska, choć ostatnio byłam u tej nowej Pani Agnieszki z odciskami. też super babeczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podolog

Dobry podolog na pewno się przyda. Ja mam dobrze, bo dobrze zarabiam. Dzięki temu nie mam problemu z dostępem do takich usług.
______________________
https://pracemagisterskie-licencjackie.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0