czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
meble kuchenne na zamowienie

hej
moze ktos wie gdzie mozna zamowic meble na zamowienie tanio i dobrze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

Zieliński (nie pamiętam imienia) Zakład pod Starymi Kupiskami po lewej stronie (kiedyś mieścił się na Senatorskiej). Rzetelnie i dokładnie, doradzi co i jak. Wykonał mi meble kilka lat temu. Jestem bardzo zadowolony. Tel. 501173331.

slm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

Pan Karol. numer 602745659 Bardzo dobrze i solidnie. Robiłam u nie go meble jestem zachwycona. Polecam Go każdemu , zyskuje on liczne pozytywne opinie. Polecam Goroąco. Naprawde satysfakcja 100%

ŁFPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

Kiedyś był taki temat, właściwie całkiem nie dawno, użyj opcji "szukaj", powinnaś coś znaleźć.
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

pan Marcin z Giełczyna, młody chłopak, meble świetne i taniej niż w firmach w Łomży lub u osób prywatnych, polecam;) nr do niego to 600 539 481

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

Bitt-meble w Kupiskach Starych,ul. Wiśniowa 6..Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

postow na ten temat bylo juz tysiace wyszukiwarka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

Jedyny stolarz godny polecenia :) Krzysztof Kordal!!

www.komeb.one.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

Również dodam swoje "pięć groszy". Już kiedyś pisałem, moje meble, praktycznie w całym mieszkaniu robiła firma Kalisto. Jestem zadowolony, dokładnie, terminowo, chętnie doradzą, a czy tanio?, tak. Porównywałem z innymi i była różnica, in+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

Jeśli ma być dobrze, a przy tym tanio, to polecam tego Pana.Kiedyś robił mi meble, jestem bardzo zadowolony.Podaję nr. 0-602 617 547.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

www.osmodel.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

mi robili na poligonowej 20 w łomży 602105046

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

Ja również brałem meble na zamówienie od Pana Zielińskiego. Bardzo miły facet dobrze i solidnie zrobiona robota. No po prostu polecam.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

bittmeble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

Pan Zieliński robił meble również do mojej kuchni parę lat temu i niestety nie jestem z nich w pełni zadowolona, jakość materiału i wykonania pozostawia troszkę do życzenia..
W zeszłym jak planowałam zakup mebli do kuchni, nie chciałam popełnić już żadnych błędów, dlatego też byłam u wszystkich stolarzy w Łomży, również w Janowie i Śniadowie.

Interesowała mnie przede wszystkim jakość i gwarancja na meble oraz proponowana cena.
Najkorzystniejszą cenę, z akcesoriami blum, światełkami i super projektem zaproponował mi Pan Mariusz Paras z firmy Olmar meble. Ja jestem bardzo zadowolona, znajomi mówią, że mam kosmiczną kuchnię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble kuchenne na zamowienie

Też miałam taki dylemat. Początkowo chciałam lakierowane, ale po podliczeniu kosztów u stolarza poprosiłam, aby sprawdził ile to samo kosztowałoby z okleiną. Różnica była naprawdę niewielka...

Jeśli zastanawiacie się nad blatem, polecam wziąć pod uwagę blat z naturalnego kamienia, jak tutaj:
https://vertigostones.pl/oferta/

Dopłata do takiego blatu nie jest wysoka, a jednak blat wygodniejszy i lepiej wykonany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org