czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pisanie prac

orientujecie się może ile kosztuje napisanie pracy licencjackiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

ok 1000-1500 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

30 zeta za stronę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

Agnez napisz do mnie na maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

15-20zl strona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

Chyba żartujesz. Napisanie pracy licencjackiej? Dobrze ze nie jestes na tyle głupi ze potrafisz załozyc temat na 4 lomza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

fistaszek to do mnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

założyłam ten temat, ponieważ rozważam pomysł dodatkowego zarobku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

a maturalnej? xD

"Walczmy z alkoholizmem!!!Pijmy więc więcej aby inni mieli mniej!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

Agnez - jak chęć zarobku to co innego ;) też bym sobie tak dorobił :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

a ja swoją mogę sprzedać, tematu na forum nie podam, z języka angielskiego
cena do ustalenia

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

Witam, chętnie napiszemy prace maturalne, zaliczeniowe, licencjackie, magisterskie. Bardzo przydatne materiały dydaktyczne. Czas realizacji to nie problemem. Już nie musisz się martwić, że nie zdążysz w terminie oddać swojej pracy pomocedydaktyka@wp.pl, strona pisanieprac-online.edu.pl. Przystępne ceny i solidne wykonanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

3iwonka3@wp.pl

dodam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

Pies trącał takich studentów którym inni piszą pracę na koniec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

słyszałam od siostry ostatnio ze ok. 1000zł bo jej koleżanka w ten sposób zarabia i czasami można spotkać ze biora za kartke, ale wtedy to juz nie jest pewnie staranna praca tylko na ilośc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

po co wydawać krocie za napisanie pracy, z dobrymi materiałami jest to dosłownie tydzień góra dwa, po 2 może 3 godziny dziennie pisania. Ja pisząc swoją magisterkę korzystałem z różnych opracowań z biblioteki i materiałów z internetu choćby http://notatek.pl/jezioro-oligotroficzne-omowienie-zagadnienia, tutaj jest mnóstwo definicji, cały konspekt pracy ułożyłem z książek z ich spisu treści. Dla chcącego nic trudnego uwierzcie, nie warto płacić takich pieniędzy za to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

Ja polecam te stronkę. Szybko i solidnie. Bardzo dobry kontakt z redaktorem i poprawki w cenie. https://dysertacje.pl/

https://bloglink.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

Czy po kupnie takiej pracy, będziecie czuli satysfakcję ze swego wykształcenia:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

Smutne, że ludzie dostają w dzisiejszych czasach stopnie naukowe za nie swoje prace...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

Jeśli ktoś szuka autora do pomocy w napisaniu pracy na studia to można zerknąć do serwisu redaktor-online.pl. W opisie na stronie wynika iż posiadają wielu piszących.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

Ja bym się bała kupować pracę, że wyjdzie plagiat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Pomoc w Pisaniu

Zapraszam wszystkie osoby poszukujące skutecznej pomocy w napisaniu wzoru pracy:

- licencjackiej,
- magisterskiej,
- zaliczeniowej,
- i innych

Wszystkie osoby, którym pomogłem, obroniły się na ocenę 5.

Oferuję krótkie terminy oraz wysoką jakość, popartą wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszam do kontaktu na adres:

inapisane@protonmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

Wszystkie szczegóły oddania wzorcowej pracy licencjackiej dogadasz z redaktorami na redaktor-online.pl, a naprawdę sporo osób z nimi współpracuje i dają wiele gwarancji, żeby nie było problemów rozliczeniowych i z plagiatami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisanie prac

Istotne będzie szukanie dobrego autora do danej pracy. Takich osób można spotkać trochę w serwisie https://www.redaktor-online.pl/. Można będzie liczyć na to, że do danego tematu uda się znaleźć kogoś kto będzie w stanie to napisać na dobrym poziomie. No i chyba do tego istotna będzie kwestia terminowości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org