niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do ludzi o dobrych sercach

W sobotę, 19.10., około godziny 12:00, zaginął mały, czarny kociak. Ma około 4-5 miesięcy. Ostatnio był widziany między blokami na ulicy Kazańskiej 22 i 24. Kociak jest bardzo ufny, więc proszę nie zrobić mu krzywdy. Jeśli ktoś go widział, to bardzo proszę o kontakt. Dla znalazcy nagroda. Tel. 501 669 916.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

nie mam pewnosci czy to ten ale w sobote po 13 oo na Ks.Janusza widzialam czarnego mlodego kociaka[ladny] siedzial pod 19 siersc lsnila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

Nie mam pewności czy to ten ale dziś po 11 na Ks.Janusza 7 obok sklepu z pieczywem widziałam czarnego młodego kotka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

a mozna wiedziec skad tego kota pani ma??? bo ja widzialam okolo miesiaca temu malego czarnego kociaka na al. legionow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

Na Księcia Janusza też widziałam dziś czarnego kotka. Na pewno jest czyjś, bo zadbany i się łasi. Ale wydaje mi się, że ma więcej niż 4 miesiące. W niedzielę też go widziałam. Ma białą plamkę z przodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

Tego kociaka miałam jeden dzień;znalazłam go na ulicy. Spadł z balkonu, zanim zeszłam, już go nie było. Jest cały czarny, pod bródką ma kilka białych włosków, jasne oczy. Mam nadzieję, że się znajdzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

dalam kotu mleka i dosta lbiegunki-jak jemu pomoc domowymi srodkami? wyczytalam , ze nalezy dac kliek z ryzu z niewielka czastka kurczaka, okey ale przydaloby sie jakies lekarstwo? przeczytalam , ze niektorzy podaja smecte. Czekam na porady doswiadczonych kociarzy.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

Smectę mojemu psu "przepisał" kiedyś weterynarz, zatem można dać zwierzakowi. Pies waży 11 kg, dawałem po łyżeczce płynu z saszetki 3xdziennie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

dzieki - to ja dam na czubeczek - bo to znjda !

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

Koty nie tolerują laktozy zawartej w krowim mleku, chyba że jest to mleko ugotowane. Takie pił mój kot i nic mu po nim nie było. W niektórych marketach można kupić specjalne mleko dla kota; widziałam takie w Kauflandzie i w Stokrotce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

Smectę możesz spokojnie podać, czubeczek łyżeczki.
Mleka nie podawaj, Twój kot widocznie należy do większości, czyli nietolerujących laktozy. Mlekiem kota można nawet zabić lub doprowadzić do bardzo poważnych schorzeń w przyszłości.
Kotu najlepiej podawać wodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

juz nie podaje mleka - kot jest wyrzucony przez przez ta dziewczyne ,ktora opisalam w poprzednim poscie.Jest bardzo maly ale dzielnie daje sobie rade. Poki co chodzi na kocie korpetycje:))) i takie malenstwo juz wie co to kuweta. Byl problem.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

koty sie karmi myszami a nie mlekiem

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

:))) takiego rarytasu nie mam - ale jesli dysponujesz chetnie skorzystam -tzn umiesz lapac myszy:)))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

tak za pomocą kota

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

No nie mogę wręcz uwierzyć :) rzepicha się uśmiecha i pisze pogodne posty :) aż miło się zrobiło :) i nie ma tu cynizmu dla jasności tylko szczere, pozytywne zdziwienie




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

a może oddaj do schroniska tego kotka, albo znajomych popytaj

Kamiczor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

: Vlad nie znasz mnie------ dlatego jest problem.:))))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

do schroniska nie oddam , tam krotka pilka -zastrzyk i jeszcze miasto zaplaci. mam miejsce dla cygana lub cygi:))) (czarny jak noc:))) ale chyba bede musiala oddac , poniewaz za bardzo sie przyzwyczai i potem znow problem.Oddam w dobre rece -moja mama .

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

rz. jest podatna na manipulacje, podrzucili jej kota zeby zajela sie czyms innym niz krytykowanie rzadu na forum

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

W Łomży nie ma schroniska dla kotów. I w sumie szkoda. Bo jak nie udzielić pomocy takiemu maluchowi, sam sobie może nie poradzić. A nie każdy ma możliwość się nim zająć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

adamosxxx nie jestem podatna na manipulacje, jak zauwazyles:)))) mam swwoje zdanie , ktore wywoluja burze z piorunami - o inwektywach ,odsadzaniu mnie od czci i wiary nie mowiac. ciebie tez dawno nie widzialam:))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

adamosxxx nie nakręcaj rzepichy:) Póki co kotek ma na Nią zbawienny wpływ i niech tak zostanie :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

Poszukiwania zaginionego kociaka na razie bez rezultatów :(. A może ktoś go już znalazł i chce zatrzymać ? Jeśli tak, to ok, byle bym tylko wiedziała, że nic mu nie jest i że trafił w naprawdę dobre ręce (tel. w pierwszym poście).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

jeśli ktoś znajdzie na pewno odda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

Bardzo bym chciała, żeby tak się stało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

Przeszukaj piwnice w swoim bloku i sąsiadujących. Przestraszony mógł się tam schować .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do ludzi o dobrych sercach

W moim bloku piwnice są tak szczelnie pozamykane jakby ludzie trzymali w nich skarby. Nie ma szansy, by tam wszedł, a do bloku sąsiedniego nikt mnie nie wpuści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org